Justice Leage: Koho hraje Willem Dafoe a zprávy z moře

Justice Leage: Koho hraje Willem Dafoe a zprávy z moře | Fandíme filmu
V aktuální novince se podíváme na ligové novinky, které souvisejí s Aquamanem. Obsazena byla například jedna zbrusu nová postava.

Pokračujeme ve výčtu novinek z novinářské návštěvy na natáčení Justice League. V den, kdy se byli novináři v Londýně podívat, Jason Momoa sice v ateliéru přítomný nebyl, ale přesto jsme se dozvěděli něco také o Aqumanově koutku DC univerza.

Začněme od nejmenší zprávy. Producentka Debbie Snyder novináře ujistila, že navzdory určitým nejasnostem, které mohly do produkce vnést hereččiny osobní problémy, se s Amber Heard stále počítá do role Mery, Aquamanovy družky. Dále byla obsazena zcela nová postava, o které jsme zatím nic neslyšeli. Kristofer Hivju (Hra o trůny, Rychle a zběsile 8) hraje dávného krále Atlantidy, který se objeví v prologu filmu, jenž se bude odehrávat v minulosti. Kristofera nejprve novináři poznali na artworcích a následně jeho účast potvrdil server Tracking Board.

Už dříve byl obsazen do filmu Willem Dafoe. O tom jsme dosud nevěděli, jakou roli hraje, avšak v ateliéru novinářům bylo odhaleno, že ztvární Nuidise Vulka. V komiksech je Vulko Aquamanův vědecký poradce z Atlantidy a jeden z nejdůležitějších politiků podmořského království. Pochází z generace Atlantiďanů, která se narodila ještě dlouho Aquamanem a ve filmu to bude na první pohled patrné. Na artworcích vypadal ošuměle, měl dlouhé stříbrné vlasy, oblečený byl v bohatě zdobené zbroji (Aquaman ji má daleko praktičtější, jednodušší), opotřebené roky používání. Zatím není zřejmé, jestli se postava objeví i v Aquamanově samostatném filmu, avšak čistě z praktického hlediska je zjevné, že Jason Momoa (který zatím není žádnou superhvězdou) vedle sebe na plakátech nějakými známějšími jmény nepohrdne.

Poháněný obnovenou vírou v lidstvo a inspirovaný Supermanovou vznešenou obětí, se Bruce Wayne za pomoci nového spojence, Diany Prince, postaví ještě většímu nepříteli. Společně Batman a Wonder Woman dávají dohromady tým nadlidí, který se postaví proti nově probuzené hrozbě. Avšak navzdory zformování bezprecedentní ligy hrdinů (Batman, Wonder Woman, Aquama, Cyborg a The Flash), může být na záchranu planety, která čelí útoku katastrofických rozměrů, už pozdě.

V hlavních rolích snímku Justice League hrají Hrají Ben Affleck, Henry Cavill, Gal Gadot, Amy Adams, Jason Momoa, Ray Fisher, Amber Heard, Ezra Miller, Jeremy Irons, J.K. Simmons a Willem Dafoe. Režíruje Zack Snyder podle scénáře Chrise Terria. Datum české premiéry je stanoveno na 16.11. 2017.

Zdroje: Coming Soon, Collider, Screen Rant, Tracking Board

Justice League

17.11.2017 | USA
Akční, Sci-Fi, Dobrodružný, Fantasy
Info o filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest