Hledá se Dory: Nový trailer připlul

Hledá se Dory: Nový trailer připlul | Fandíme filmu
Populární pixarovská rybka působí v upoutávkách veskrze sympaticky. Je o animáku roku rozhodnuto předem?

Je tu nový trailer na očekávanou pixarovku Hledá se Dory, ve které dostáváme pixarovský standard. Krásnou animaci, příběh, který na první pohled snoubí určitou procítěnost a zasmušilost se smyslem pro humor. Dory přejeme úspěch a je fajn, že série dokázala udržet svojí hledací podstatu i zároveň přesunout pozornost maličko někam jinam. I mistr Pixar se samozřejmě někdy utne a pokračování vždycky zavání touhou po penězích, ale zatím snad nemáme proč nevěřit, že nás v létě potká další vydařený animák.

V animovaném filmu Hledá se Dory se na stříbrná plátna vrací oblíbená modrá rybka Dory, která si spokojeně žije na korálovém útesu s Nemem a Marlinem. Pak si ale Dory z ničeho nic vzpomene, že kdysi a kdesi ztratila své rodiče. Společně s Marlinem a Nemem se vydá na strhující dobrodružství napříč oceánem, až do prestižního Mořského akvária v Kalifornii, kde se léčí nemocní mořští živočichové. Při hledání maminky a tatínka potkává Dory tři svérázné obyvatele Mořského akvária: První je Hank, nerudný chobotničák, který úspěšně uniká zřízencům; druhý je Bailey, samec běluhy, který sám sebe přesvědčil, že mu nefunguje echolokace, a třetí je krátkozraká velryba jménem Naděje. Při prohledávání moderního akvária dojde Dory se svými kamarády k poznání, že své blízké máme nejraději kvůli jejich nedostatkům, a že to nejdůležitější na světě je přátelství a rodina.

V původním znění hrají Ellen DeGeneres, Albert Brooks, Diane Keaton, Eugene Levy, Ty Burrell, Kaitlin Olson, Ed O'Neill, Willem Dafoe, Idris Elba či Dominic West. Scénář Andrew Stanton. Režie Andrew Stanton a Angus MacLane. Datum české a slovenské premiéry je stanoveno na 16.6. 2016.

Hledá se Dory

17.06.2016 | USA
Komedie, Dobrodružný, Animovaný
Info o filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest