Z: Nový Zorro našel představitele hlavní role

Z: Nový Zorro našel představitele hlavní role | Fandíme filmu
Podle producenta má být Zorro okouzlující, chytrý a pohotový. Kdo takové předpoklady splňuje? Kdo se v postapokalytickém světě pustí do potírání zločinu?

Už několik let se do kin chystá sci-fi reimaginace Zorra, která se nakonec má jmenovat jednoduše Z. Kdysi dávno byl s hlavní rolí spojován Gael García Bernal, který se k filmu oklikou vrací. Bernal hrál hlavní roli už v thrilleru Desierto, předchozím snímku Jonáse Cuaróna (syn slavnějšího Alfonsa) a spolupráce jim zřejmě sedla, protože si jej režisér a scenárista do hlavní role vybral i tentokrát.

Bernal mezinárodně prorazil v indie road movie Mexická jízda (Alfonso Cuarón), ale pamatovat si jej můžete třeba také z Gondryho Nauky o snech, Iñárrituova Amores Peros nebo jako Che Guevaru z Motocyklových deníků. Aktuálně Gael válí ve výtečném seriálu Mozart in The Jungle, za který dostal Zlatý glóbus. Producent Mark Amin prohlašuje, že Zorro má být okouzlující, chytrý a pohotový a tohle všechno Bernal dokáže ztělesnit. Natáčení filmu má začít letos na podzim, v pobočce ateliérů Pinewood v Dominikánské republice. Následující video ukazuje, jak zhruba by měl film ve finále vypadat:

Podle starší synopse se film odehrává v postapokalyptické Kalifornii a Mexiku, kam v budoucnosti spadne meteorit a udělá z obou států poušť. Když se prach usadí, je zjištěno, že je meteorit výtečným zdrojem energie a okamžitě jej uchvátí ziskuchtivá společnost. Do Nového San Diega proudí davy lidí v naději, že najdou práci, ale čeká na ně pouze útisk. Alejandro Fox, potomek legendárního Dona Diega de la Vegy, původního Zorra, obléká masku svého prapředka a stává se hrdinou, který pomůže utlačovanému lidu dosáhnout spravedlnosti. 

Zdroj: Deadline

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest