Captain America 3: Videonálož čtyřicítky videí

Captain America 3: Videonálož čtyřicítky videí | Fandíme filmu
Nabuďte se před premiérou pár spoty nebo filmy o filmu k Civil War. Vybere si opravdu každý.

Mezi jednotlivými trailery jsme povětšinou vynechávali nejrůznější další videa, která se v rámci reklamní kampaně na Captain America: Civil War objevují. A že jich bylo opravdu hodně, nakonec se nám jich nahromadilo zhruba čtyřicet! Dali jsme je dohromady, takže jestli si chcete před premiérou zobnout, vybere si opravdu každý. V playlistu najdete klipy, které vedle akce ukážou, jak se budou vyvíjet celé scény a dynamika mezi postavami. Pak jsou tam naopak krátké spoty, které jsou zpravidla především narvané akcí. Featuretty představují jednotlivé aspekty natáčení či příběhu, nechybí různé speciální trailerové sestřihy, videa ze zákulisí nebo fiktivní zprávy z filmového světa, ve kterých se rozebírá vliv superhrdinů na běžný svět a potažmo tedy společenské konverzace, které vedou až k událostem Občanské války. První dojmy z filmu bychom vám měli přinést už zítra, tak zůstaňte na příjmu.

V Captain America: Občanská válka vede Steve Rogers (Chris Evans) nově zformovaný tým Avengers, který se i nadále snaží ochraňovat lidstvo. Avšak po dalším incidentu, který se neobejde bez obětí a škod, začne narůstat politický tlak na to, aby byl ustanoven řád, který v podobných situacích určí, kdo je za případné škody zodpovědný. Dodržování řádu má ohlídat řídící orgán, který bude na tým dohlížet a vést jej. Nová situace rozštěpí Avengers na dva tábory. Jeden je vedený Stevem Rogersem a jeho touhou udržet Avengers a jejich obranu lidstva nezávislé na jakýchkoliv vládních zásazích. Druhý tábor se postaví za překvapivé rozhodnutí Tonyho Starka (Robert Downey Jr.), který hodlá vládní dohled a systém odpovědnosti podpořit. Vyberte si stranu a připravte na nekončící akci na dvou frontách, až Captain America: Civil War v květnu vstoupí do kin.

Dále hrají: Scarlett Johansson, Jeremy Renner, Don Cheadle, Elizabeth Olsen, Paul Bettany, Anthony Mackie, Sebastian Stan, Emily VanCamp Frank Grillo, Paul Rudd, William Hurt, Chadwick Boseman, Daniel Brühl a Martin Freeman. Režírují Joe a Anthony Russoovi, scénář napsali Christopher Markus a Stephen McFeely. Česká premiéra je naplánována na 5.5. 2016.

Captain America: Občanská válka

12.04.2016 | USA
Akční, Sci-Fi, Dobrodružný
Info o filmu

Související články

Nejnovější videa z našeho youtube kanálu!

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

© 2011-2017 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest