Captain America 3: Spider-Man vtipkuje v novém spotu

Captain America 3: Spider-Man vtipkuje v novém spotu | Fandíme filmu
Spider-Manovi vděčíme také za Black Panthera a Spider-Man: Homecoming nakonec svého vytouženého záporáka nezíská. AKTUALIZOVÁNO

AKTUALIZACE: Do playlistu jsme přidali ještě jedno video, ve kterém můžete vidět Spider-Mana v pohybu a poslechnout si jeho nezastavitelnou pusu.

Když pomineme poslední plnohodnotný trailer na Captaina Ameriku: Civil War, objevil se Spider-Man (Tom Holland) zatím jenom v jednom spotu, kde jej vidíme z dálky, jak běží společně s dalšími Avengery. To video najdete na první pozici v přiloženém playlistu. Na druhé pozici už je video podstatně šťavnatější. Můžete v něm Spider-Mana vidět přímo v akci a v kratičkém záběru vůbec nepůsobí špatně. Mrštná mašina na hlášky, to je skutečně Spider-Man, jakého známe z komiksů a animovaných seriálů.

Bez zajímavosti není také to, že díky Spider-Manovi jsme dostali v Civil War Black Panthera. Chadwick Boseman se měl původně objevit pouze bez kostýmu, čistě jako T’Challa, zástupce království Wakanda v otázce mezinárodní politické situace, která se ve filmu řeší. Jenže pak to začalo vypadat, že se Marvelu nepodaří dohodnout se Sony na zapůjčení Spider-Mana a nebudou jej moci ve filmu uvést. A právě v tu chvíli se scenáristé jakožto alternativní řešení rozhodli do kostýmu obléct Panthera. Když se konečně všechny potíže kolem Spider-Mana podařilo vyřešit, Black Panther v kostýmu už ve filmu zůstal a my dostaneme oba dva superhrdiny.

Třetí spider-manovská zpráva se týká pavoukova samostatného filmu nazvaného Spider-Man: Homecoming. Chvíli to vypadalo, že by si záporáka Mohl zahrát Michael Keaton. Bohužel, redaktorovi Hollywood Reporteru se podařilo vypátrat, že Keaton nabídku skutečně dostal, ale dál jednání nikdy nepokračovala – herec podle všeho neměl zájem.  

V Captain America: Občanská válka vede Steve Rogers (Chris Evans) nově zformovaný tým Avengers, který se i nadále snaží ochraňovat lidstvo. Avšak po dalším incidentu, který se neobejde bez obětí a škod, začne narůstat politický tlak na to, aby byl ustanoven řád, který v podobných situacích určí, kdo je za případné škody zodpovědný. Dodržování řádu má ohlídat řídící orgán, který bude na tým dohlížet a vést jej. Nová situace rozštěpí Avengers na dva tábory. Jeden je vedený Stevem Rogersem a jeho touhou udržet Avengers a jejich obranu lidstva nezávislé na jakýchkoliv vládních zásazích. Druhý tábor se postaví za překvapivé rozhodnutí Tonyho Starka (Robert Downey Jr.), který hodlá vládní dohled a systém odpovědnosti podpořit. Vyberte si stranu a připravte na nekončící akci na dvou frontách, až Captain America: Civil War v květnu vstoupí do kin.

Dále hrají: Scarlett Johansson, Jeremy Renner, Don Cheadle, Elizabeth Olsen, Paul Bettany, Anthony Mackie, Sebastian Stan, Emily VanCamp Frank Grillo, Paul Rudd, William Hurt, Chadwick Boseman, Daniel Brühl a Martin Freeman. Režírují Joe a Anthony Russoovi, scénář napsali Christopher Markus a Stephen McFeely. Česká premiéra je naplánována na 5.5. 2016.

Zdroje: Borys Kit, CBR

Captain America: Občanská válka

12.04.2016 | USA
Akční, Sci-Fi, Dobrodružný
Info o filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest