Temný rytíř povstal: Záplava obrázků

Temný rytíř povstal: Záplava obrázků | Fandíme filmu
Zobrazit dalších 21 obrázků
Batman odhaluje svoji podobu na hračkách a dalších promomateriálech. K tomu ty nejzajímavější střípky z rozhovorů.

Zatímco začátek ledna se v Gothamu nesl ve znamení oficiálních promofotek, teď v únoru to v Batmanově jeskyni vypadá jako po útoku Hádankáře s Jokerem dohromady: Všude samé hračky! Možná se ptáte, jak to souvisí s filmem, ale nenechte se mýlit. Nejrůznější akční figurky se v dnešní době vyrábějí s poměrně realistickou vizáží, a tak si díky nim můžeme hezky v klidu prohlížet detaily, které se v trailerech jen tak mihnout a na oficiálních fotkách zůstávají ve stínech. V galerii na vás čekají Batman, Bane, Kočičí žena, Tumbler, Batpod i nové Batmanovo vznášedlo, které se oficiálně bude jmenovat „The Bat“. To vše na figurkách, soškách, či kufřících na svačinu. Dále si v galerii můžete prohlédnout nové „zamrzlé“ logo (použili jsme ho i na titulku), které pochází z nedávno uváděného IMAX prologu, a několik nových fotek z natáčení, které jsme doposud neviděli.

Následně jsme pro vás vybrali to nejzajímavější z nejrůznějších rozhovorů, které v posledních týdnech vyšly: Tom Hardy prozradil Novinářské asociaci, že Baneova maska je zatraceně těsná, ale zvyknout se dá na všechno. A možná v narážce na zesnulého Hetha Ledgera, kterému hraní Jokera psychicky nijak zvlášť nepomáhalo, novináře ujistil, že se do Banea rozhodně nijak neponořil a dokázal si od něj držet odstup. A když už je řeč o Baneovi, nedávno se objevila nová synopse, která se točí především právě kolem něj: Legenda Končí. Teroristický vůdce Bane přijíždí do Gothamu a zatlačí jej i jeho policejní sbor do kolen. Tím přinutí Batmana, aby se ještě jednou vrátil na scénu, poté co upadl v nemilost, když na sebe vzal Jokerovy hříchy. Synopsi je potřeba brát s rezervou, přeci jen jde o popisek k hračce (a část s Jokerem úplně nesedí, Batman převzal vinu spíš za Harveyho Denta, než za Jokera), ale pokud ji budeme brát jako autentickou, tak jde o poměrně klíčovou informaci, která říká, že osm let, které uplynuly mezi TDK a TDKR, se Bruce Wayne Batmanova kostýmu ani nedotkl, popřípadě jen sporadicky. Následně tak můžeme usuzovat, že moment z teaseru, ve kterém komisař Gordon Bruce přesvědčuje, že se Batman musí vrátit, by se mohl odehrávat hned na začátku filmu a ne až později, kdy by například Bruce mohlo soupeření s Banem vyčerpat natolik, že by s ochranou města chtěl seknout.

Christian Bale v rozhovorech všechny především ubezpečil, že další díly Batmana už opravdu natáčet nechce. Což ovšem neznamená, že by pro postavu nechoval patřičný obdiv. A to přesto, že ho komiksy nikdy moc nezajímaly. Bruce Wayne je podle něj narušený, nezdravý člověk, který v sobě drží nebezpečného zabijáka, ale dokáže ho držet na uzdě a konat mnoho dobrého. To řekl pro NY Daily News. Pro Style Magazine pro změnu prohlásil: „Pro mě je Batman anarchista a svobodomyslná duše. Uvědomuje si, že se v mnohém podobá svým nepřátelům. Jeho život se neustále mění – pořád o něj musí bojovat. Nikdo ho nenutí oblékat kostým a chovat se jako superhrdina, možná si to podvědomě užívá“. Na čemž lze krásně dokumentovat, jak Christian Bale o svých rolích přemýšlí, a že Christopher Nolan své herce přemýšlet nutí. Což je velký rozdíl oproti natáčení hrozného Batmana a Robina, ke kterému v posledních dnech začalo intenzivně kolovat tohle vtipné video.

 

Spoilery

Poslední útržky rozhovorů patří do kategorie spoilerů, takže pokud si nechcete kazit překvapení, přeskočte rovnou do galerie, která je tentokrát relativně neškodná. Spoilery pro vás máme dva a v obou případech jde o potvrzení už dlouho probíhajících spekulací, takže pozorní čtenáři novinek o TDKR nebudou překvapeni ani v nejmenším. Tak za prvé, mladičká herečka Joey King pro kanadský server My Enterteinment World uvedla, že ve filmu bude hrát mladou verzi Thalie al Ghul, což potvrzuje, že se ve filmu v té či oné podobě setkáme s Ra's al Ghulem, Ligou stínů, popřípadě rovnou s dospělou Thalií al Ghul – mnoho fanoušků je přesvědčených, že Miranda Tate (Marion Cotillard) je ve skutečnosti pouze Thaliiným alter egem.

A co dokazuje přítomnost Ra's al Ghula víc, než jeho dcera? Liam Neeson! Ve scénách s mladou Thalií sice bude Ra'se hrát Josh Pence, ale dočkáme se i jeho starší verze, jakou známe z filmu Batman začíná – Liam serveru Showbiz Spy prozradil, že ve filmu bude mít maličké cameo, které měl zhruba za hodinu a půl natočené. Což se v samotném filmu samozřejmě přetaví maximálně do několika minut, ale i tak jde o jasný důkaz toho, že kruh se uzavírá, a že Liga stínů ještě neřekla své poslední slovo.

Zdroje obrázků: Cool Toy Review, Comic Book Movie, BatmanNews.de, Idle Hands, USA Today, LA Times, Collider, Super Hero Hype

Temný rytíř povstal

20.07.2012 | USA, Velká Británie
Akční, Krimi, Drama, Thriller
Info o filmu

Galerie: 22

Temný rytíř povstal: Záplava obrázků | Fandíme filmu Temný rytíř povstal: Záplava obrázků | Fandíme filmu Temný rytíř povstal: Záplava obrázků | Fandíme filmu Temný rytíř povstal: Záplava obrázků | Fandíme filmu Temný rytíř povstal: Záplava obrázků | Fandíme filmu Temný rytíř povstal: Záplava obrázků | Fandíme filmu Temný rytíř povstal: Záplava obrázků | Fandíme filmu Temný rytíř povstal: Záplava obrázků | Fandíme filmu Temný rytíř povstal: Záplava obrázků | Fandíme filmu Temný rytíř povstal: Záplava obrázků | Fandíme filmu Temný rytíř povstal: Záplava obrázků | Fandíme filmu Temný rytíř povstal: Záplava obrázků | Fandíme filmu Temný rytíř povstal: Záplava obrázků | Fandíme filmu Temný rytíř povstal: Záplava obrázků | Fandíme filmu Temný rytíř povstal: Záplava obrázků | Fandíme filmu Temný rytíř povstal: Záplava obrázků | Fandíme filmu Temný rytíř povstal: Záplava obrázků | Fandíme filmu Temný rytíř povstal: Záplava obrázků | Fandíme filmu Temný rytíř povstal: Záplava obrázků | Fandíme filmu Temný rytíř povstal: Záplava obrázků | Fandíme filmu Temný rytíř povstal: Záplava obrázků | Fandíme filmu Temný rytíř povstal: Záplava obrázků | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest