Trojčata s Arnoldem Schwarzeneggerem se stále chystají

Trojčata s Arnoldem Schwarzeneggerem se stále chystají | Fandíme filmu
Jeden je malej, tlustej hajzlík, druhý vysoký nabušený prosťáček a třetí je...Eddie Murphy. A jsou to bratři. Prostě legranda, ne?

O tom, že se chystají Trojčata (Triplets) píšeme už od roku 2012. Zpočátku to vypadalo jen jako divný vtip, postupně se ale ukázalo, že Arnold Schwarzenegger skutečně hodlá z archivu vytáhnout i tuhle svou starou roli. Po letech příprav se nezdá, že by byl film nějak blíž realizaci, samotný Arnold i scenárista Josh Gad však tvrdí, že scénář je hotový a na realizaci filmu se stále pracuje.

Trojčata jsou pokračováním Dvojčat, komedie, ve které si Arnold zahrál společně s Dannym Devitem hodně nesourodá dvojčata, která se v dospělosti dozvědí o své existenci, z čehož vyústí spousta humorných (nebo alespoň rádoby humorných) situací. Během let se cesty Julia a Vincenta zase rozešly a v Trojčatech se po delší době setkávají při čtení závěti své zesnulé matky. Nečekaně se v tu chvíli dozvídají, že mají ještě jednoho bratra, a že ten bratr je černoch. Role byla napsaná na tělo Eddiemu Murphymu.

Co vy na to? Je tohle ta správná cesta do důchodu pro všechny zúčastněné?

Zdroj: The Arnold Fans

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest