Underworld 5: Kate Beckinsale hlásí návrat

Underworld 5: Kate Beckinsale hlásí návrat | Fandíme filmu
Kate Beckinsale se vrátí už počtvrté do své nejznámější role upírky Selene a vyrazí opět do Prahy, kde před lety točila Van Helsinga.

V minulosti to s návratem Kate Beckinsale do série Underworld nevypadalo příliš slavně. Pak se ale objevila zpráva, že se s Kate pro další díl stále počítá a krom toho bychom měli dostat ještě filmový spin-off  a televizní seriál. Herečka čerstvě potvrdila, že v Underworldu 5 bude znovu bojovat jako statečná upírka Selene proti klanu Lycanů. Nebude u toho chybět ani Theo James v roli upíra Davida z Underworld: Probuzení, jenž byl sám jednu dobu zvažován jako hlavní hrdina v samostatném filmu.  

Režisérskou funkci po pánech převezme poprvé žena, jíž je debutující Anna Foerster. Ta zatím režírovala několik epizod televizních seriálů, u Dne poté fungovala jako pomocná režisérka a pro Rolanda Emmericha kamerou snímala Anonyma a Útok na Bílý dům. V kolonce scenáristy pátého Underworldu je uveden Cory Goodman (Kazatel, The Last Witch Hunter). Místem pro natáčení bude Praha, která filmový štáb přivítá v říjnu. Film by se měl zaměřit na mladší a novou generaci upírů a vlkodlaků v neutuchající zuřivé válce.

Zdroj: THR

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest