Největší herecká tloustnutí a hubnutí kvůli roli

Největší herecká tloustnutí a hubnutí kvůli roli | Fandíme filmu
Paramount / Columbia
Hollywoodští herci jsou ochotní udělat prakticky cokoliv, aby si co nejlépe poradili s konkrétní rolí. Někteří neváhají zásadně měnit svůj vzhled.
  1. Kapitola č.1
  2. Kapitola č.2
  3. Kapitola č.3
  4. Kapitola č.4
  5. Kapitola č.5
  6. Kapitola č.6
  7. Kapitola č.7
  8. Kapitola č.8
  9. Kapitola č.9
  10. Kapitola č.10

Když se řekne herecké řemeslo, leckdo by se mohl urazit. Co těžkého může být na takovém herectví? V současném Hollywoodu ale existuje hrstka umělců, před jejichž oddaností filmu se musí smeknout. Nejenom, že drtí stovky stránek scénářů a pilují to drobnější gesto, ale také se občas změní k nepoznání. Pojďme se tedy společně podívat na několik z vůbec největších filmových proměn, při kterých létala kila nahoru a dolů, až by se z toho nutričním poradcům motaly hlavy.

Christian Bale - Mechanik

Na prvním místě nesmí chybět právě tento Angličan, který se asi navždy zapsal do rekordních tabulek drastickou proměnou ve filmu Mechanik. Tehdy totiž shodil těsně pod 30 kilogramů, což bohatě stačilo k anorektickému vzhledu vlastním svědomím trápeného dělníka. Všechno se následně obrátilo restartem Batmanovské série, ve které si Bale restartoval i svalovou hmotu. Jak ale Temný rytíř dobojoval, mohl se Bale vydat k průzkumu dalších fyzických alternativ, a to když si pro Špinavý trik nechal narůst pořádný pupek. (Mezitím ještě jednou výrazně hubnul kvůli snímku Fighter a ještě dvakrát nabíral svaly pro roli Batmana).

Další kapitola »

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest