Doctor Strange: Hlavní role téměř obsazena

Doctor Strange: Hlavní role téměř obsazena | Fandíme filmu
Jeden z velkých miláčků filmových fanoušků je snad konečně blízko k podepsání smlouvy.

Dlouhá vyjednávání jsou snad konečně u konce. Všechny čtyři hlavní hollywoodské zpravodaje (The Hollywood Reporter, Deadline, Variety i The Wrap) potvrzují, že si Marvel jako Doctora Strange vybral Benedicta Cumberbatche a obě strany teď vyjednávají podmínky podpisu smlouvy. Před časem jsme se doslechli, že v případě Cumberbatche by mohl být problematický jeho nabitý diář, nicméně se zdá, že obě strany jsou ochotné najít společné řešení.

Cumberbatch je jedním z nejžádanějších herců současnosti a s rolí byl spojován už několikrát. Nejprve se kolem role točila řada nejrůznějších herců a Benedict byl jedním z nich. Pak to dlouho vypadalo, že Strange bude hrát Joaquin Phoenix, avšak na poslední chvíli jednání nedopadla. Opět se vynořila jména celé řady různých kandidátů, z nich nakonec povstal jako vítěz právě Cumberbatch.

Benedict je talentovaný britský herec, který má potřebné vlohy i charisma, jaké si role „náhradníka Tonyho Starka“ žádá. Shodou okolností se také proslavil jako Sherlock Holmes (v seriálu Sherlock), následně jsme jej mohli vidět třeba ve Star Treku: Do temnoty či Hobitovi: Šmakově dračí poušti a netrpělivě čekáme také na válečné drama The Imitation Game, za které bude Cumberbatch se značnou pravděpodobností nominován na svého prvního Oscara. Pokud jednání skutečně dopadnou, můžeme od Benedicta očekávat podobně intenzivní výkony, jako od jeho krajana Toma Hiddlestona (Loki).

Doctor Strange je nejpopulárnější postavou magické části Marvel Universe. Jedná se o bývalého špičkového chirurga, který si poraní ruce, odejde do Himalájí a stane se učedníkem mocného kouzelníka. Po dokončení svého výcviku se stává ochráncem Země před nadpřirozenými silami. Podle nejnovějších zvěstí by se však nový film doktorovými počátky neměl vůbec zabývat. Film natočí Scott Derrickson (Sinister, V moci ďábla), nejnovější verzi scénáře píše Jon Spaihts (Prometheus, Černá hodina). Datum premiéry je stanovené na 8.7. 2016.

Zdroje: Deadline, The Wrap, THR, Variety

Doctor Strange

04.11.2016 | USA
Akční, Sci-Fi, Dobrodružný, Fantasy
Info o filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest