Batman v Superman: Kdy uvidíme první trailer

Batman v Superman: Kdy uvidíme první trailer | Fandíme filmu
Také DC Universe bude odhalovat svoje trumfy.

Batman v Superman: Dawn of Justice dorazí sice do kin až 25.3. 2016, avšak produkce už natočila značné množství materiálu, a tak je připravená ukázat světu první teaser. Alespoň to tvrdí server Batman on Film, který už v minulosti několik následně potvrzených informací přinesl. Teaser je údajně hotový a připravený ke zveřejnění, čekat jej máme spolu s jednou   z letošních premiér studia Warner.

Těmi ještě budou Interstellar, Šéfové na zabití 2, Inherent Vice, Hobit: Bitva pěti armád a Americký sniper. Interstellar podle všeho bude už tak ukazovat trailerů dost, a to včetně toho na Avengers 2, Inherent Vice a Americký sniper cílí na „dospělejší“ publikum a Šéfové přeci jen nepřitáhnou do kin tolik lidí, jako Hobit. Jako nejpravděpodobnější se tak jeví vypuštění traileru právě společně s Bitvou pěti armád, v USA tedy 17. prosince. Teaser má být zároveň vypuštěn i na internet.

Upoutávka má být zaměřená především na Batmana, avšak takhle dlouho před premiérou by se asi nikdo z nás nedivil, kdyby se jednalo o jednoduché oznámení v podobném stylu, v jakém se nesly první upoutávky na Nolanovy Temné rytíře. Ty vždycky nabídly jen jednoduchý vizuál a monolog některé z hlavních postav, přinejlepším ještě několik sekund rychle sestříhaných záběrů přímo z filmu. Komiksoví fanoušci si každopádně mohou zaškrtnou další datum v diáři.

Zdroj: BoF

Batman vs Superman: Úsvit spravedlnosti

20.03.2016 | USA
Akční, Sci-Fi, Dobrodružný, Fantasy
Info o filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest