Avengers: Age of Ultron - První trailer

Avengers: Age of Ultron - První trailer | Fandíme filmu
Nikdo se nesměje, Ultron diktuje temnou vizi budoucnosti, ze které nikdo nevyjde jako vítěz. AKTUALIZOVÁNO o trailer v HD a nový plakát.

V noci teaser trailer na Avengers 2 předčasně unikl na internet (měl být vypuštěn až příští středu), avšak Marvel překvapivě udělal jedinou rozumnou věc, kterou mohl udělat. Místo toho, aby se marně pokoušel po internetu honit další a další kopie, trailer jednoduše zveřejnil oficiálně a rychle tak nepříliš kvalitní videa vytlačil čistým HDčkem.

Samotná upoutávka je, podle toho co víme, sestřihem delšího videa, které bylo promítané na letošním Comi-Conu v San Diegu. Do rychlého teaseru se nedostala uvolněná, humorná scéna, ve které celý tým relaxuje v Avengers Tower a všichni soutěží o to, kdo pohne Thorovým kladivem. První teaser trailer spoléhá čistě na depresivní tóny a už od prvního momentu chce dát jasně najevo, že to „Mstitelé“ nebudou mít tentokrát nijak jednoduché. Video do určité míry připomíná první teaser na Avengers 1, který také do destruktivních výjevů nechal znít proslov hlavního záporáka. Tenkrát chtěl Loki jednoduše vládnout lidskému plebsu, zatímco aktuální padouch, robot Ultron, chce světu ukázat svoji vlastní vizi ideální budoucnosti. Samozřejmě s pomocí ohně a oceli.

Avengeři v upoutávce často nevěří svým očím, často působí bezradně, nejednou se obracejí jeden proti druhému a vše se zdá být ztracené. Teaser kromě Ultrona (James Spader) ukazuje i další nové postavy - Quicksilvera (Aaron Taylor-Johnson), Scarlet Witch (Elizabeth Olsen) nebo herce Andyho Serkise (Glum, Caesar), který po dlouhé době ukazuje ve filmu svůj vlastní obličej. Doprovodná Pinocchiova píseň o loutce a drátcích pomáhá dotvářet zneklidňující atmosféru, záběry z celého světa (New York, Soul, Johannesburg, východní Evropa) ilustrují globální měřítko filmu a dostáváme i několik prvních ohromujících vizuálů, jako jsou souboj Hulka s Hulkbusterem, flotila lodí na souši, Ultronova armáda nebo Black Widow vyskakující z Quinjetu. Marvel má zkrátka kampaň, jako obvykle, pevně v rukou. Vykreslil atmosféru a postupně bude z odhalovat další aspekty filmu.   

Avengers: Age of Ultron: První teaser trailer v HD

Avengers: Age Ultron je epické pokračování největšího superhrdinského filmu všech dob. Potom, co Tony Stark spustí nečinný program pro udržování míru, všechno se pokazí. Největší hrdinové světa, Iron Man, Captain America, Thor, Neuvěřitelný Hulk, Black Widow a Hawkeye, jsou vystaveni obrovské zkoušce a osud planety visí na vlásku. Je právě na nich, aby překazili plány zločinného Ultrona. Dobrodružství celosvětového měřítka bude stát na nelehkých spojenectvích a nečekaných činech.

Robert Downey Jr. se vrací jako Iron Man, Chris Evans jako Captain America, Chris Hemsworth jako Thor a Mark Ruffalo jako Hulk. Společně se Scarlett Johansson (Black Widow), Jeremym Rennerem (Hawkeye) a podporou Samuela L. Jacksona (Nick Fury) a Cobie Smulders (agentka Maria Hill), se tým musí znovu spojit, aby porazil Ultrona v podání Jamese Spadera, děsivého technologického nepřítele, který je posedlý vyhlazením lidstva. Mezitím se hrdinové musí vypořádat se dvěma novými silnými hráči, Wandou Maximoff v podání Elizabeth Olsen a Pietrem Maximoffem v podání Aarona Taylora-Johnsona. Starý přítel dostane novou podobu, když se z Paula Bettanyho stane Vision. Film napsal a zrežíroval Joss Whedon, produkuje Kevin Feige. Akcí nabitá napínavá jízda vstoupí do českých a slovenských kin 30.4. 2015.

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest