Interstellar ve velkolepém traileru

Interstellar ve velkolepém traileru | Fandíme filmu
Warner Bros.
Napjatě očekávaná novinka Christophera Nolana odhaluje další škálu záběrů v nové upoutávce.

Loni jsme se podívali do vesmíru v parádní Gravitaci. V listopadu ale přijde Christopher Nolan a ten nás zavede ještě o mnoho tisíce světelných let dál. Za svou kariéru nám pan režisér přinesl už řadu filmových pecek, ke kterým se diváci rádi vracejí dodnes. A nejinak tomu bude určitě i tentokrát. Nový trailer na Interstellar v nových záběrech naplno láká na vědecko-fantastické dobrodružství, jež svým audiovizuálním pojetím slibuje vyrazit dech. Obzvlášť díky hudbě ukázka nepostrádá epičnost a pocit vzrušení a jistě se můžeme těšit na velké věci.

Interstellar: Nový trailer

V hlavních rolích se objeví Matthew McConaughey, Anne Hathaway, Michael Caine, Jessica Chastain, Casey Affleck, John Lithgow, Mackenzie Foy, Topher Grace nebo Matt Damon. Česká i slovenská premiéra jsou naplánovány na 6.11. 2014.

V 60. letech 21. století má za sebou planeta Země hladomor a s ním spojené válečné konflikty. To, co však v této době potřebuje lidstvo více než ropu či jiné obnovitelné zdroje, je řešení plísně postupně devastující všechny zemědělské plodiny. Tím řešením může být zcela jiná planeta ležící na opačné straně vesmíru, ke které se otevřela v naší sluneční soustavě červí díra. Skupinka posledních schopných vědců a techniků se k této planetě, obklopené nikoli hvězdami ale černými dírami, vydává jako poslední naděje lidstva.

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2022 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest