Hobit: Bitva pěti armád - První teaser trailer dorazil

Hobit: Bitva pěti armád - První teaser trailer dorazil | Fandíme filmu
Zobrazit další 3 obrázky
Čekání je u konce, Hobit konečně směřuje vstříc Pánovi prstenů v závěrečné masivní bitvě a vy se na to můžete podívat. AKTUALIZOVÁNO o plakát a další obrázky.

AKTUALIZACE: Do galerie přidáváme nový plakát s Bilbem (Martin Freeman) a tři obálky magazínu Empire.

Peter Jackson to znovu dokázal. I v traileru na Hobita: Bitvu pěti armád, se mu daří slibovat dobrodružství epických rozměrů. Tentokrát vlastně těch úplně nejepičtějších, protože trilogie vrcholí. Schyluje se k válce, a tak tentokrát nemusí Jackson hledat velkolepost v několika klíčových momentech, ale vlastně může ukázat libovolnou část svého filmu. Už samotný Šmakův útok roznese strašlivou zkázu, ale když se začnou šikovat Sauronovy oddíly skřetů, teprve tehdy Středozemě tuší, že je opravdu zle. Pipinova tklivá píseň odkazuje k Návratu krále, stejně jako záběr na rozeběhnutého Barda Lučištníka (Luke Evans). S mečem v ruce a pokřikem na rtech je z něj Aragorn jako vyšitý. Momenty, ve kterých před Bardem sráží patky armáda elfů a Thorin Pavéza (Richard Armitage) žádá své druhy, aby jej ještě jednou následovali, pak dovedou spolehlivě vyvolat mrazení v zádech. Jenže věří ještě někdo Jacksonovi, že Hobit alespoň napotřetí nebude natažený jak guma od Bomburových kalhot?

PS: Ježdění na zamrznuté řece si mohl teaser odpustit. Digitální povoz působil nepatřičně už v Neočekávané cestě, tentokrát to mu není jinak.

Hobit: Bitva pěti armád - První teaser trailer

Hobit: Bitva pěti armád, přináší epický závěr dobrodružství Bilba Pytlíka, Thorina Pavézy a celé trpasličí výpravy. Po tom, co výprava znovu vyrvala svůj domov ze spárů draka Šmaka, vypustila nechtěně na svět smrtící hrozbu. Rozzuřený Šmak vrhne svou ohnivou zlobu na bezbranné muže, ženy a děti Jezerního města.

Thorin je posedlý znovuzískaným pokladem a při jeho uzurpování obětuje přátelství i čest. Bilbo se jej snaží mermomocí přivést k rozumu a nakonec mu nezbude nic jiného, než učinit zoufalý a nebezpečný krok. Na obzoru je ale ještě větší hrozba. Nespatřený nikým jiným, než čarodějem Gandalfem, nepřítel Sauron vysílá k Osamělé hoře potají legie skřetů.

Kolem stále rozhádanějších trpaslíků, elfů a lidí se stahuje temnota a pokud nechtějí být zničeni, musí se sjednotit. V Bitvě pěti armád bude Bilbo bojovat o život svůj i svých přátel, zatímco budoucnost Středozemě visí na vlásku.

Zdroje obrázků: TORn, Empire

Galerie: 4

Hobit: Bitva pěti armád - První teaser trailer dorazil | Fandíme filmu Hobit: Bitva pěti armád - První teaser trailer dorazil | Fandíme filmu Hobit: Bitva pěti armád - První teaser trailer dorazil | Fandíme filmu Hobit: Bitva pěti armád - První teaser trailer dorazil | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest