Želvy Ninja: Nový trailer dorazil

Želvy Ninja: Nový trailer dorazil | Fandíme filmu
Jsou tu další záběry na nejoblíbenější plazy pod sluncem.

Je tu druhý teaser trailer na letošní hrané Želvy Ninja a popravdě řečeno se příliš neliší od toho prvního. Začátek a konec jsou naprosto stejné, jenom uprostřed jsme se dočkali několika nových záběrů, ve kterých si můžeme jednotlivé želváky prohlédnout v detailu. Kdo se vám z kluků ze stoky líbil nejvíc? Já momentálně fandím Donatellovi a jeho vizáži (zeleného) potrhlého vědátora.  

Želvy Ninja: Druhý teaser trailer

Město potřebuje hrdiny. Temnota se usadila v New Yorku a Trhač s jeho zlým klanem Foot, drží v železném sevření všechno, od policie až k politikům. Budoucnost vypadá bledě, dokud z kanálu nevylezou čtyři bratři, aby zjistili, že jejich osudem je stát se Želvami Ninja. Želvy spojí síly s nebojácnou reportérkou April a jejím kameramanem Vernonem Fenwickem. Společně můžou odhalit Trhačův ďábelský plán a zachránit město.

Film zrežíroval Jonathan Liebsman v produkci Michaela Baye. V hlavních rolích se představí Alan Ritchson, Noel Fisher, Jeremy Howard, Pete Ploszek, Megan Fox, William Fichtner, Will Arnett, Whoopi Goldberg a Danny Woodburn. Datum české premiéry je stanoveno na 21.srpna 2014, slovenské na 14.8. 2014. 

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2022 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest