Policajt v Beverly Hills: Axel F – Nová vrtulníková upoutávka

Policajt v Beverly Hills: Axel F – Nová vrtulníková upoutávka | Fandíme filmu
Netflix
Eddie Murphy a Joseph Gordon-Levitt se po hlavě řítí do leteckého průšvihu.

Další ukázka snímku Policajt v Beverly Hills: Axel F (Beverly Hills Cop: Axel F) připomíná, že se po letech nečinnosti opravdu vrací do akce Axel Foley, nejukecanější policajt pod sluncem. Video je začátkem vrtulníkové honičky v ulicích LA, kterou jsme mohli zaznamenat už v předchozích upoutávkách. V klipu jasně vidíme, že Eddie Murphy má pořád svou tradiční vyřídilku a vedle toho si můžeme udělat představu o tom, jakou mezi sebou budou mít chemii Murphy a Joseph Gordon-Levitt, jenž v novince představuje detektiva Bobbyho Abbotta, Foleyho nového losangeleského parťáka.

Podle anotace je detektiv Axel Foley zpátky v Beverly Hills. Jeho dceři jde o život, a tak se oba dva spojí s novým parťákem a starými známými Rosewoodem a Taggartem. Společnými silami přitopí pod kotlem a rozkryjí utajené spiknutí.

V hlavní roli se samozřejmě vrací Eddie Murphy. Jako Rosewood a Taggart potom Judge Reinhold a John Ashton. Vedle nic se znovu připomenou také Paul Reiser jako Jeffrey Friedman a Bronson Pinchot jako Serge. Doplňují je Taylour Paige jako Axelova dcera Jane, Joseph Gordon-Levitt jako nový parťák, co rodinné dvojici pomůže s vyšetřováním. Na vše dohlíží Kevin Bacon, jako kapitán policejního oddělení v Beverly Hills. Film natočil Mark Molloy, scénář napsali Will Beall, Tom Gormican a Kevin Etten. Datum premiéry je stanoveno 3. července.

Podklady a foto: Netlfix

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest