Policajt v Beverly Hills: Axel F – Murphy ničí LA v novém traileru

Policajt v Beverly Hills: Axel F – Murphy ničí LA v novém traileru | Fandíme filmu
Netflix
Zobrazit dalších 5 obrázků
Eddie Murphy v pokračování kultovní série řádí s pluhem a vrtulníkem.

Dál se blížíme k premiéře akční komedie Policajt v Beverly Hills: Axel F (Beverly Hills Cop: Axel F). Je tedy čas na nový trailer. Eddie Murphy se po letech vrací k roli, která z něj udělala hvězdu a deklaruje, že se mnoho nezměnilo. Axel Foley je stále potížista, který to možná myslí dobře, ale je celkem diskutabilní, zda náhodou neudělá při svém snažení víc škody, než užitku.

V novém traileru ho vidíme šílet v ulicích Los Angeles s pluhem a vrtulníkem. Obojí s sebou nese spoustu škod a spoustu ohrožených životů. Doufejme, že kriminálníci byli o tolik nebezpečnější, že Axelovo řádění ve výsledku dává smysl. Upoutávka má pár slušných vtípků, spoustu nostalgie, tak uvidíme, jak se vypořádá „čtyřka“ s odkazem série a jaký zážitek nám naservíruje.

Podle anotace je detektiv Axel Foley zpátky v Beverly Hills. Jeho dceři jde o život, a tak se oba dva spojí s novým parťákem a starými známými Rosewoodem a Taggartem. Společnými silami přitopí pod kotlem a rozkryjí utajené spiknutí.

V hlavní roli se samozřejmě vrací Eddie Murphy. Jako Rosewood a Taggart potom Judge Reinhold a John Ashton. Vedle nic se znovu připomenou také Paul Reiser jako Jeffrey Friedman a Bronson Pinchot jako Serge. Doplňují je Taylour Paige jako Axelova dcera Jane, Joseph Gordon-Levitt jako nový parťák, co rodinné dvojici pomůže s vyšetřováním. Na vše dohlíží Kevin Bacon, jako kapitán policejního oddělení v Beverly Hills. Film natočil Mark Molloy, scénář napsali Will Beall, Tom Gormican a Kevin Etten. Datum premiéry je stanoveno 3. července.

Podklady a foto: Netlfix

Galerie: 6

Policajt v Beverly Hills: Axel F – Murphy ničí LA v novém traileru | Fandíme filmu Policajt v Beverly Hills: Axel F – Murphy ničí LA v novém traileru | Fandíme filmu Policajt v Beverly Hills: Axel F – Murphy ničí LA v novém traileru | Fandíme filmu Policajt v Beverly Hills: Axel F – Murphy ničí LA v novém traileru | Fandíme filmu Policajt v Beverly Hills: Axel F – Murphy ničí LA v novém traileru | Fandíme filmu Policajt v Beverly Hills: Axel F – Murphy ničí LA v novém traileru | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest