Godzilla x Kong: Nové imperium – V dalším traileru trpí světové monumenty

Godzilla x Kong: Nové imperium – V dalším traileru trpí světové monumenty | Fandíme filmu
Warner Bros.
Zobrazit další 3 obrázky
Do bitvy titánů se zapojují další obří monstra.

Před pár dny tu byl trailer filmu Godzilla x Kong: Nové imperium uveřejněný u příležitosti začátku prodeje vstupenek. Teď je tu další upoutávka, tentokrát připravená primárně pro čínský trh. Ale v době internetu je samozřejmě zároveň okamžitě dostupná celosvětově, takže se na ni pojďme blíže podívat.

Nový trailer hodně sází na trikové scény, což je jedině logické – na mezinárodní publikum musí upoutávka zabírat i beze slov a s blížící se premiérou je navíc čím dál tím víc trikových scén dokončených a tudíž jsou marketingovému oddělení k dispozici. V novém traileru to docela schytávají světové monumenty. Kong pošlape pyramidy, Godzillu čeká bitka v římském koloseu. Před kamerou se navíc předvádí víc a víc monster, jako třeba obří pavouk. Pro milovníky obří destrukce by tedy mělo být v Novém impériu atrakcí dost a dost.

Snímek Godzilla x Kong: The New Empire následuje po explozivním střetu Godzilly s Kongem. Zbrusu nové filmové dobrodružství postaví mocného Konga a obávaného Godzillu proti obří, dosud neodhalené hrozbě. Ta je ukryta uvnitř našeho světa a ohrožuje existenci Godzilly, Konga a nás všech. Nový epický film nám přiblíží historii Titánů, jejich zrod, tajemství Ostrova lebek a mnohem víc. Odhalí se nám mytická bitva, jež pomohla ukovat tato neskutečná stvoření a svázala navždy jejich osud s lidstvem. Režíruje Adam Wingard, v hlavních rolích vystupují Dan Stevens, Alex Ferns, Brian Tyree Henry, Rebecca Hall, Rachel House, Fala Chen nebo Kaylee Hottle.

Podklady a foto: Legendary Pictures / Warner Bros.

Galerie: 4

Godzilla x Kong: Nové imperium – V dalším traileru trpí světové monumenty | Fandíme filmu Godzilla x Kong: Nové imperium – V dalším traileru trpí světové monumenty | Fandíme filmu Godzilla x Kong: Nové imperium – V dalším traileru trpí světové monumenty | Fandíme filmu Godzilla x Kong: Nové imperium – V dalším traileru trpí světové monumenty | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest