Godzilla x Kong: Nové imperium – Tříminutový trailer přetéká slastnou fantasmagorií

Godzilla x Kong: Nové imperium – Tříminutový trailer přetéká slastnou fantasmagorií | Fandíme filmu
Warner Bros.
Zobrazit další 1 obrázek
Armáda monster, teleportační víry, superzbraně, destrukce, záblesky, superděti...prostě ohňostroj všeho.

Godzilla x Kong: Nové imperium se s trailerem necpali do záplavy ostatních upoutávek během Super Bowlu. Namísto toho teď s odstupem užívají toho, že mají volnější pole působnosti. Jak se dva titáni předvedli? Jako ohňostroj velkolepého excesu. Film na jednu stranu netají, že chce být horskou dráhou a nabídnout prostě „velké bouchání“. Zároveň ale i tahle zdánlivě přímočará zábava chce spřádat složitou mytologii. Máme tu organizaci schopnou provozovat „vír do podsvětí“, malá holčička je schopná se naladit na stejné energie jako titáni a nový nepřátelský opičák není nebezpečný sám o sobě, ale rovnou vyzývá do zbraně celou armádu. Tohle bude totálně přeplácané, slastně bláznivé, anebo možná obojí dohromady. Dole v galerii je nový plakát.

Snímek Godzilla x Kong: The New Empire následuje po explozivním střetu Godzilly s Kongem. Zbrusu nové filmové dobrodružství postaví mocného Konga a obávaného Godzillu proti obří, dosud neodhalené hrozbě. Ta je ukryta uvnitř našeho světa a ohrožuje existenci Godzilly, Konga a nás všech. Nový epický film nám přiblíží historii Titánů, jejich zrod, tajemství Ostrova lebek a mnohem víc. Odhalí se nám mytická bitva, jež pomohla ukovat tato neskutečná stvoření a svázala navždy jejich osud s lidstvem. Režíruje Adam Wingard, v hlavních rolích vystupují Dan Stevens, Alex Ferns, Brian Tyree Henry, Rebecca Hall, Rachel House, Fala Chen nebo Kaylee Hottle.

Podklady a foto: Legendary Pictures / Warner Bros.

Galerie: 2

Godzilla x Kong: Nové imperium – Tříminutový trailer přetéká slastnou fantasmagorií | Fandíme filmu Godzilla x Kong: Nové imperium – Tříminutový trailer přetéká slastnou fantasmagorií | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest