Joker: Folie à deux na Valentýna vypustil zamilované fotky

Joker: Folie à deux na Valentýna vypustil zamilované fotky | Fandíme filmu
DC Studios / Todd Phillips
Zobrazit další 3 obrázky
Režisér prozradil, kdy uvidíme první teaser trailer.

Nic nekřičí láska tolik, jako vztah psychopata a jeho terapeutky. Která je (minimálně v komiksech) svým milým týraná, je jí vymývaný mozek, zažívá v jeho rukou mučení a celý vztah je vlastně nakonec něco mezi nemocnou posedlostí a stockholmským syndromem. Je tedy jedině logické, že se na Valentýna, svátek zamilovaných, připomene také Joker: Folie à deux – snímek, kde budeme na vlastní oči sledovat, jak se do sebe zakoukají Arthur „Joker“ Fleck (Joaquin Phoenix) a Harley Quinn (Lady Gaga)

Režisér Todd Phillips svátek oslavil zveřejněním tří nových fotografií, kde Joker a Harley skládají ze svých portrétů srdíčko v černotě, zažívají lásku skrz mříže a tančí ve slavnostním oblečení na střeše. A pozor, jeden fanoušek se Phillipse zeptal, kdy uvidíme první trailer. A režisér odpověděl – vzkázal, že vzhledem k říjnovému termínu premiéry můžeme očekávat první teaser trailer v polovině dubna.

Joker: Folie à deux podle nepotvrzených zvěstí má být muzikálem. Děj má být zasazený do prostředí ústavu Arkham, kde je Arthur Fleck zavřený. Zřejmě právě tam potká Harley Quinn, jež v komiksech vystupuje jako jeho doktorka, kterou Joker postupně manipuluje, týrá a má s ní pokřivený milostný vztah. Scénář filmu píše Todd Phillips, který pokračování zrežíruje, stejně jako první film. Joaquin Phoenix se vrací v hlavní roli. Harley Quinn hraje Lady Gaga, vrací se Zazie Beetz jako Sophie Dumond. Do nové role byli obsazení Brendan Gleeson, Catherine Keener, Harry Lawtey a Jacob Lofland. Podtitul snímku je medicínský termín, kterým se označuje „sdílenou psychózu“, tedy psychiatrický syndrom, při němž se bludy přenášejí z jednoho člověka na druhého. Datum premiéry je stanoveno na 3. října 2024.

Podklady a foto: DC Films, Todd Phillips

Galerie: 4

Joker: Folie à deux na Valentýna vypustil zamilované fotky | Fandíme filmu Joker: Folie à deux na Valentýna vypustil zamilované fotky | Fandíme filmu Joker: Folie à deux na Valentýna vypustil zamilované fotky | Fandíme filmu Joker: Folie à deux na Valentýna vypustil zamilované fotky | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest