Godzilla x Kong: Nové imperium – Opičí zbraň v čerstvých trailerech

Godzilla x Kong: Nové imperium – Opičí zbraň v čerstvých trailerech | Fandíme filmu
Legendary Entertainment
Zobrazit další 1 obrázek
Podívejte se zblízka na bojovou „rukavici“, se kterou jde Kong rozdávat rány.

Některé filmy se k premiéře chystají roky, jiné se vyloupnou z čista jasna. Godzilla vs. Kong vtrhli v roce 2021 do kin, v roce 2022 začalo natáčení pokračování, loni byla oznámená premiéra a hle, za dva měsíce je tady. Godzilla x Kong: Nové imperium do našich kin dorazí 28. března, takže není divu, že reklamní kampaň přitvrzuje. Jsou tu hned dva trailery, z Japonska a Číny, které kombinují staré a nové záběry.

Japonská upoutávka víc rekapituluje historii fiktivního světa monster, čínská jde víc k věci. Tedy k jednotlivým trikovým atrakcím, kvůli kterým většina diváků na podobné filmy chodí. Godzilla x Kong tlačí v kampani dopředu několik klíčových elementů: Spojenectví obou legendárních monster, nového nepřítele, Godzillovu fialovou proměnu a Kongovu novou zbraň – jakousi robotickou rukavici, s níž zajisté dokáže rozdávat ještě údernější pěsťovky. Dole v galerii na vás potom ještě čeká nový plakát s oběma potvoráky.

Snímek Godzilla x Kong: The New Empire následuje po explozivním střetu Godzilly s Kongem. Zbrusu nové filmové dobrodružství postaví mocného Konga a obávaného Godzillu proti obří, dosud neodhalené hrozbě. Ta je ukryta uvnitř našeho světa a ohrožuje existenci Godzilly, Konga a nás všech. Nový epický film nám přiblíží historii Titánů, jejich zrod, tajemství Ostrova lebek a mnohem víc. Odhalí se nám mytická bitva, jež pomohla ukovat tato neskutečná stvoření a svázala navždy jejich osud s lidstvem. Režíruje Adam Wingard, v hlavních rolích vystupují Dan Stevens, Alex Ferns, Brian Tyree Henry, Rebecca Hall, Rachel House, Fala Chen nebo Kaylee Hottle.

Podklady a foto: Legendary Pictures / Warner Bros.

Galerie: 2

Godzilla x Kong: Nové imperium – Opičí zbraň v čerstvých trailerech | Fandíme filmu Godzilla x Kong: Nové imperium – Opičí zbraň v čerstvých trailerech | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest