Loki 2: Další upoutávky pro příští marvelovku jsou venku

Loki 2: Další upoutávky pro příští marvelovku jsou venku | Fandíme filmu
Marvel Studios
Tom Hiddleston se ohlíží za celou svou dosavadní marvelovskou kariérou, plus hromada nových záběrů z druhé řady časoprostorového dobrodružství.

Venku jsou hned dvě nové upoutávky pro druhou řadu marvelovské minisérie Loki. Jedna se nedostala online ve stoprocentní kvalitě, nicméně jde klasický, zhruba minutový teaser trailer, který je plný nových záběrů. Postupně se nám z upoutávek začíná rýsovat, že v jedné pasáži druhé řady budou Loki a jeho parťáci čelit kdesi ve velíně Time Variance Authority (agentury určené k dozorování nad časoprostorem) akutní hrozbě, která postupuje se smrtící rychlostí a nelze jí odolávat dlouho.

Pak je tu ještě jedno video. V tom se šéf studia Kevin Feige nebo přímo herec Tom Hiddleston vracejí k Lokiho dosavadní historii v rámci filmového světa Marvelu a především k tomu, jak Tom postavu ztvárnil. Tohle video má míň nových záběrů přímo z druhé řady Lokiho, ale krátce v něm nahlížíme do zákulisí a kvalita obrazu je podstatně lepší.

Druhá řada začíná tam, kde ta první skončila. Poté, co Loki (Tom Hiddleston) a Sylvie (Sophia Di Martino) přispěli k rozbití daných zákonitostí časoprostoru bude ústřední antihrdina v druhé řadě bojovat o záchranu samotné duše Time Variance Authority. Společně s Mobiem (Owen Wilson), Hunter B-15 (Wunmi Mosaku) a týmem starých i nových pomocníků se napříč labyrintem realit pouštějí do hledání Sylvie, Ravonny Renslayer (Gugu Mbatha-Raw) a Miss Minutes (Tara Strong). Pokusí se zacelit trhlinu v časoprostoru a odhalit pravdu o svobodné vůli a smyslu existence. Spolu se smrtí Toho jenž zůstal (Jonathan Majors) se otevřela Pandořina skříňka a Kangův (Jonathan Majors) hněv se vylil do celého multiversa. V dalších rolích vystupují Ke Huy Quan, Eugene Cordero, Rafael Casal, Kate Dickie, Liz Carr a Neil Ellice. Jako hlavní scenárista tentokrát pracuje Eric Martin, režijní úkol převzali Justin Benson a Aaron Moorhead.

Podklady a foto: Marvel Studios

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2023 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest