Rachel Stoneová: Sázka na Srdce – Nepovedené záběry v novém videu

Rachel Stoneová: Sázka na Srdce – Nepovedené záběry v novém videu | Fandíme filmu
Netflix
Tzv. „bloopers“ nechávají fanoušky zasmát spolu s herci nad pokaženými záběry. "Heart of Stone" vede sledovanost Netflixu.

Akční špionáž Rachel Stoneová: Sázka na Srdce (Heart of Stone) se u diváků těší oblibě. V tuto chvíli se drží na vrcholu žebříčku netflixovské sledovanosti. (Na druhém místě je Snafu: V háji jako obvykle s Jackiem Chanem a Johnem Cenou). Což jedině odpovídá tomu, že streamovací služba obsadila do hlavní role Gal Gadot, utratila hodně peněz za triky a hodně na film upozorňuje.

Teď ještě pozvolna dojíždí propagační kolečko po premiéře, kdy Netflix postupně k Heart of Stone trousí další perličky. Tou asi nejzajímavější je video s tzv. „bloopers“, tedy pokaženými záběry a nejrůznějšími blbinkami, které herci v zákulisí dělají. Upřímně je třeba předem říct, že zrovna pro Rachel Stoneovou: Sázku na Srdce bloopers nijak výrazně vtipné nejsou. Nicméně video vám udělá hodně rychle celkem slušnou představu o tom, jak pitomě v dnešní době vypadá natáčení akčních filmů. Zatímco pár unikátů, jako je Tom Cruise, riskuje pro záběr někde ve výšinách, většinou se akce točí tak, že sebou někdo mrská na lanku před modrým pozadím…

Gal Gadot ve snímku hraje agentku Rachel Stone, členku speciální tajuplné špionážní organizace Charter. Agenti mají ten nejlepší trénink, nemají politické názory, nepatří k žádnému státu a zkrátka společně usilují v turbulentním světě o udržení míru. Napomáhá jim k tomu „Srdce“, mocná umělá inteligence s enormním výpočetním výkonem. Shromažďuje veškerá data lidské civilizace, analyzuje je, hledá v nich vzorce, na jejich základě připravuje predikce a navrhuje týmu Charter, jak nejlépe neutralizovat potenciální hrozby. Pokud by se technologie dostala do nepovolaných rukou, ohrozí to celosvětovou stabilitu. Jenže právě o to se pokusí hackerka Keya Dhawan. Dokáže ji Stone zastavit dřív, než bude pozdě? Keyu hraje Alia Bhatt, v dalších úlohách vystupují Jamie Dornan, Sophie Okonedo, Matthias Schweighöfer, Jing Lusi a Paul Ready. Režíroval Tom Harper, scénář napsal Greg Rucka. Netfix novinku nabídne 11. srpna.

Podklady a foto: Netflix

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest