Saw X: Krvavé pasti se představují v novém traileru

Saw X: Krvavé pasti se představují v novém traileru | Fandíme filmu
Lionsgate
Zobrazit další 2 obrázky
Hříšníci opět dostanou na výběr, zda si sami ublíží, anebo zemřou strašlivou smrtí.

Po prvním plakátu a fotce je tu také první trailer pro Saw X, další díl populární hororové série, kde hlavní roli hrají smrtící pasti. Vracíme se ke kořenům, do časů, kdy byl ještě John Kramer (Tobin Bell) naživu a mohl osobně „testovat“ smrtelníky, kteří se mu připletli do cesty. Ačkoliv John tvrdí, že se nemstí, ale vychovává, tentokrát je jeho „zkouška“ hodně osobní. Podstoupí ji falešný lékařský personál, který předstíral, že mu léčí rakovinu.

To je ale nakonec jen taková omáčka k hlavnímu chodu, na který diváci přijdou v září do kina. Tím hlavním chodem jsou samozřejmě nejrůznější pastičky, ve kterých si Johnovy cíle musí dobrovolně ublížit, pokud nechtějí zemřít strašlivou smrtí. V traileru vidíme záblesky z autooperace mozku či amputace vlastní nohy. A to vše bez anestetik. Amanda (Shawnee Smith) je zpátky pod prasečí maskou, aby pomohla s fyzickou dřinou a „hry mohou začít“. Dole pod trailerem najdete nové fotky.

Děj je zasazený mezi události Saw a Saw 2. Původní zabiják John Kramer se tedy po letech mohl opět vrátit jako jedna z hlavních postav. Už dříve jsme věděli, že John pomalu umírá na rakovinu. Tohle je příběh o tom, jak se při zoufalém pokusu o vlastní záchranu vydává do Mexika, kde doufá v zázrak, který mu slibuje experimentální léčebná procedura. Ukáže se však, že jde o podvod, který se živí na těch nejzranitelnějších. John se rozhodne podvodníky pořádně vyškolit a připraví pro ně sérii svých klasických pastí.

V hlavní roli se vrací Tobin Bell. Jako Amanda se vrací Shawnee Smith, jako Hoffman Costas Mandylor. Dále hrají Synnøve Macody Lund, Steven Brand, Michael Beach, Renata Vaca, Paulette Hernandez, Joshua Okamoto a Octavio Hinojosa. Režíruje Kevin Greutert, scénář napsali Peter Goldfinger a Josh Stolberg. Produkují Mark Burg a Oren Koules.

Podklady a foto: Lionsgate

Galerie: 3

Saw X: Krvavé pasti se představují v novém traileru | Fandíme filmu Saw X: Krvavé pasti se představují v novém traileru | Fandíme filmu Saw X: Krvavé pasti se představují v novém traileru | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2023 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest