Spider-Man: Tobey Maguire se může ještě jednou vrátit

Spider-Man: Tobey Maguire se může ještě jednou vrátit | Fandíme filmu
Sony
Zobrazit další 2 obrázky
Představitel Sandmana dělá naděje fanouškům prvního filmového Petera Parkera.

Dva roky starý Spider-Man: Bez domova nadchl diváky. Částečně i díky hřejivé nostalgii, kterou s sebou přinesli dva starší Spider-Mani v podání Andrew Garfielda a Tobeyho Maguira. Část fanoušků okamžitě začala snít o tom, jaké by to asi bylo, kdyby se některý z pánů vrátil znovu, případně rovnou v celém vlastním celovečerním filmu. Teď Tobeyho příznivcům dává naději Thomas Haden Church, představitel Sandmana ze Spider-Mana 3 a Spider-Mana: Bez domova.

Nedávno Church pohovořil s magazínem ComicBook.com, když propagoval chystaný seriál Twisted Metal. Tomu řekl, že se k němu dostaly zvěsti, podle kterých by měl Sam Raimi natočit dalšího Spider-Mana s Tobeym Maguirem. Pokud by se tak skutečně stalo, tak prý bude usilovat o to, aby měl ve filmu alespoň cameo.

Sám režisér Raimi v jednom ze starších rozhovorů řekl, že když natočil Doctora Strange v mnohovesmíru šílenství, tak si uvědomil, že ve světě Marvelu je možné naprosto cokoliv. A rozhodně by někdy znovu rád točil libovolný film s Tobeym Maguirem.

Tehdy Raimi tvrdil, že on sám s Marvelem o žádném dalším spider-manovském filmu nemluvil, ale víte jak to v Hollywoodu chodí: Mohl lhát, případně, se situace mohla vyvinout. Kontrolu nad Spider-Manem má navíc studio Sony. Pro to je Spider-Man jednou z jeho nejúspěšnějších značek, takže by se určitě dalšímu filmu s Maguirem nebránilo. Ale jestli Thomas Haden Church opravdu má nějaké zákulisní informace, anebo jen třeba četl pofidérní drby někde na internetu, to nevíme. Víc v rozhovoru na dané téma nezaznělo.

Film se starším Spider-Manem (Maguirovi je 48 let) by rozhodně mohl nabídnout něco zcela nového, co jsme zatím v žádném předchozím pavoučím dobrodružství neviděli. A Raimi už nejedenou ukázal že komiksové filmy točit umí. Možná je ale troufalé zkoušet znovu vstoupit do stejné řeky a po hezkém ohlédnutí ve Spider-Manovi: Bez domova by tahle kapitola raději už měla zůstat uzavřená…

Titulní foto: Sandman a Spider-Man ve Spider-Manovi 3

Zdroj: ComicBook.com

Galerie: 3

Spider-Man: Tobey Maguire se může ještě jednou vrátit | Fandíme filmu Spider-Man: Tobey Maguire se může ještě jednou vrátit | Fandíme filmu Spider-Man: Tobey Maguire se může ještě jednou vrátit | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2023 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest