Expendables 4: Jason Statham a jeho partička na nových fotkách

Expendables 4: Jason Statham a jeho partička na nových fotkách | Fandíme filmu
Lionsgate
Zobrazit dalších 8 obrázků
Český distribuční název je bláznivý.

Distribuční společnost Vertical Entertainment se s tím nemaže a uvede čtvrtý díl akční série do českých kin pod názvem Expend4bles: Postr4datelní. Po letech odkladů další příspěvek do akční ságy dorazí do multiplexů 28. září. Konečně pořádně nastartovala propagační kampaň, která začátkem měsíce nabídla první trailer a teď je tu se sadou fotografií.

Na první pohled se opět zdá, že vedle Jasona Stathama bude největší hvězdou snímku 50 Cent. Ten spolu se Stathamem sdílí nejvíc příspěvků na sociálních sítích. Sylvestra Stallonea po odsunutí na vedlejší kolej série zjevně příliš nezajímá, protože nějak výrazněji nepropagoval ani zveřejněný trailer. Zato Statham a 50 Cent čerstvě publikovali sadu nových fotek.

Na těch můžeme vidět, že důležitou roli bude mít ve snímku pískově zbarvený terénní motocykl, na nějž na obrázcích usedli jak Jason, tak Fifty. Další fotografie pak ukazují, jak Stathamův Lee Christmas během rvačky kooperuje s novým parťákem v podání thajského zabijáka Tonyho Jaa. Všechny fotky na vás čekají dole v galerii.

Tady je ještě oficiální anotace, kterou český distributor snímek uvádí: Nová generace hvězd se připojí k nejlepším světovým akčním hvězdám a společně prožijí adrenalinové dobrodružství ve filmu Expend4bles: Postr4datelní. K Jasonu Stathamovi, Dolphu Lundgrenovi, Randymu Coutureovi a Sylvesteru Stallonemu, kteří se znovu setkávají v roli týmu elitních žoldáků, se poprvé připojují Curtis "50 Cent" Jackson, Megan Fox, Tony Jaa, Iko Uwais, Jacob Scipio, Levy Tran a Andy Garcia. Vyzbrojeni všemi zbraněmi, které se jim dostanou do rukou, a schopnostmi je použít, jsou Expendables poslední obrannou linií světa a týmem, který je povolán, když jsou všechny ostatní možnosti mimo hru. Noví členové týmu s novými styly a taktikami však dají "čerstvé krvi" zcela nový význam.

Režíruje Scott Waughn. Postradatelní se budou snažit zabránit nukleární válce mezi Spojenými státy a Ruskem. Datum premiéry je stanoveno na 28. září 2023.

Foto: Lionsgate

Zdroje: Jason Statham, 50 Cent

Galerie: 9

Expendables 4: Jason Statham a jeho partička na nových fotkách | Fandíme filmu Expendables 4: Jason Statham a jeho partička na nových fotkách | Fandíme filmu Expendables 4: Jason Statham a jeho partička na nových fotkách | Fandíme filmu Expendables 4: Jason Statham a jeho partička na nových fotkách | Fandíme filmu Expendables 4: Jason Statham a jeho partička na nových fotkách | Fandíme filmu Expendables 4: Jason Statham a jeho partička na nových fotkách | Fandíme filmu Expendables 4: Jason Statham a jeho partička na nových fotkách | Fandíme filmu Expendables 4: Jason Statham a jeho partička na nových fotkách | Fandíme filmu Expendables 4: Jason Statham a jeho partička na nových fotkách | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2023 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest