Midnight Delivery: Kevin Costner pašuje kokain

Midnight Delivery: Kevin Costner pašuje kokain | Fandíme filmu
Costnerovi role otců v poslední době jdou (viz Man of Steel), a tak příště udělá pro svého syna úplně cokoliv. Pod vedením Guillerma del Tora.

Držitel Oscara Kevin Costner v poslední době zažívá velký návrat. Exceluje v seriálu Hatfieldovi a McCoyovi, za který byl dokonce oceněn prestižní cenou Emmy a také v Muži z oceli, kde ztvárnil otce Clark Kenta. Pravděpodobně právě díky této roli vyjednává s  Guillermem Del Torem (Hellboy 1 a 2, Pacific Rim) o podobné úloze. Guillermo by ho rád obsadil do svého připravovaného filmu Midnight Delivery, který napsal ve spolupráci s Neilem Crossem. Ten má na kontě scénář k hororu Mama a je spolutvůrcem psychologického krimi seriálu Luther od stanice BBC s Idrisem Elbou v hlavní roli.

Midnight Deliver je podle prozatím dostupných informací thriller o otci, jemuž kolumbijský gang unese syna. Jako výkupné po něm požadují, aby pro ně propašoval kokain do Londýna v jednom z nočních letů. Guillermo del Toro se s největší pravděpodobností ujme i režie, avšak na bližší informace si budeme muset počkat. Do kin by se film mohl dostat někdy v roce 2015.

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest