Herec Jonathan Majors byl zatčen pro údajné napadení

Herec Jonathan Majors byl zatčen pro údajné napadení | Fandíme filmu
Marvel Studios
Hvězda Ant-Mana 3 a Creeda III byla obviněna z napadení, škrcení a obtěžování ženy.

V sobotu 25. března byl v New Yorku zadržený herec Jonathan Majors, pro údajné napadení ženy. Mluvčí policie médiím sdělil, že se podle vyšetřovatelů třiatřicetiletý muž dostal do domácí rozepře s třicetiletou ženou. Ta nahlásila na policii, že byla napadena. Muž byl zadržený, žena utrpěla lehčí zranění krku a hlavy. Byla ošetřena v nemocnici a je ve stabilním stavu. Muž byl obviněný ze škrcení, napadení a obtěžování.

Média potvrdila, že obviněným je skutečně Majors a jeho zástupce médiím vzkázal, že Jonathan nic špatného neudělal. Hodlá očistit své jméno a celou věc vyjasnit.

Podle informací bulvárního magazínu TMZ byl herec pro tuto chvíli propuštěn z vazby. Dle policejních zdrojů TMZ je obětí Majorsova partnerka, kterou měl údajně chytit za krk a uštědřit jí facku poté, co se dvojice pohádala. Na sociálních sítích se mezitím začínají objevovat neověřitelné zvěsti, podle nichž se Majors chová hrubiánsky už delší dobu, akorát jej dosud žádná z jeho obětí nenahlásila, tudíž se situace vyhýbala mediální pozornosti.

Lze předpokládat, že se situace bude nějak dál řešit, kdyby už jen kvůli deklarovanému Majorsovu záměru obvinění vyvrátit. Pokud by byl herec shledán vinným nebo proti němu přinejmenším mediálně vystoupili další z údajných poškozených, pak nelze vyloučit, že by vývoj událostí mohl mít dopad také na jeho kariéru.

Třiatřicetiletý Majors zaujal širší filmovou veřejnost v roce 2019 v artovém snímku The Last Black Man in San Francisco. Rychle následovaly další výrazné příležitosti v Bratrstvu pěti Spikea Leeho, výpravném seriálu HBO Lovecraftova země, ve westernu Tím tvrdší je pád, ve válečném dramatu Devotion a v seriálu Loki. Dosavadní Jonathanova kariéra kulminovala v letošním roce, kdy se v krátkém časovém rozpětí objevil jako ústřední oponent v marvelovce Ant-Man a Wasp: Quantumania a záhy v Creedovi III. Jeho kariéra měla dál zrychlovat a v dohledné době bylo naplánováno jeho vystupování ve druhé řadě Lokiho a příštích dvou Avengers.

Titulní foto: Jonathan Majors v Ant-Manovi a Wasp: Quantumanii

Zdroje: Deadline, TMZ, A.B. Allen, Tim Nicolai

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest