Ant-Man a Wasp: Quantumania – Čerstvá upoutávka nakopává nový epický příběh

Ant-Man a Wasp: Quantumania – Čerstvá upoutávka nakopává nový epický příběh | Fandíme filmu
Marvel Studios
Zobrazit dalších 5 obrázků
Kvantová říše je tajuplná a neprobádaná a nový padouch Kang ví víc, než by měl vědět.

Marvel na CCXP krom traileru pro Strážce Galaxie 3 prezentoval také novou ochutnávku z Ant-Mana a Wasp: Quantumanie. Nové video je rozdělené na dvě zhruba souměrné poloviny, kdy ta první příjemně rekapituluje dosavadní příběh Scotta Langa (Paul Rudd), zatímco ta druhá je čerstvým teaserem pro chystaný snímek.

Z upoutávky čiší dvě zásadní věci: Kvantová říše působí jako ohromný nový svět, který jen čeká na to, až jej prozkoumáme. A zdá se, že na Scotta a jeho bližní čeká daleko větší úkol, než kdykoliv předtím. Ostatně i sám Kang (Jonathan Majors), který je novým velkým ultra záporákem marvelovského světa, Langovi říká, že nastoupil do boje mimo svou váhovou kategorii. A vedle toho Kang dodává, že zná Scottův osud. Tenhle padouch skutečně působí dojmem, že manipulace s časem mu není cizí. Spolu s filmem začíná 5. fáze marvelovského univerza a bude to velké.

Ant-Man a Wasp: Quantumania oficiálně startuje 5. fázi filmového světa Marvelu. Scott Lang (Paul Rudd) a Hope Van Dyne (Evangeline Lilly) se vracejí jako superhrdinští partneři Ant-Man a Wasp. Spolu s rodiči Hope, Hankem Pymen (Michael Douglas) a Janet Van Dyne (Michelle Pfeiffer), se celá rodina i s Cassie Lang (Kathryn Newton) ocitá v Kvantové říši. Tam na ně čekají zbrusu nová stvoření a dobrodružství, jež je pošle daleko za hranice toho, co považovali za možné. Jonathan Majors se připojil jako Kang. Dále hrají Randall Park a Bill Murray. Režíruje Peyton Reed, scénář napsal Jeff Loveness. Datum premiéry je naplánováno na 16. března 2023.

Podklady a foto: Marvel

Galerie: 6

Ant-Man a Wasp: Quantumania – Čerstvá upoutávka nakopává nový epický příběh | Fandíme filmu Ant-Man a Wasp: Quantumania – Čerstvá upoutávka nakopává nový epický příběh | Fandíme filmu Ant-Man a Wasp: Quantumania – Čerstvá upoutávka nakopává nový epický příběh | Fandíme filmu Ant-Man a Wasp: Quantumania – Čerstvá upoutávka nakopává nový epický příběh | Fandíme filmu Ant-Man a Wasp: Quantumania – Čerstvá upoutávka nakopává nový epický příběh | Fandíme filmu Ant-Man a Wasp: Quantumania – Čerstvá upoutávka nakopává nový epický příběh | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2023 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest