Saw 10: Do série se vrací ústřední zabiják

Saw 10: Do série se vrací ústřední zabiják | Fandíme filmu
Lionsgate
Skládačkový vrah Jigsaw po kratší pauze opět bude týrat své oběti.

V létě bylo oznámeno natáčení už desátého filmu ze série Saw. Fanoušky hororového mučení a smrtících hádanek by mohlo potěšit, že se do série vrací ústřední zabiják – John Kramer, alias původní Jigsaw (skládačkový vrah).

Kramer prožil v prvním dílu série „znovuzrození“, když si po odhalení nádoru konečně začal vážit vlastního života. Stejný pocit chtěl dopřát i dalším, proto pro ně začal vymýšlet bolestivé pasti. John napřímo vystupoval ve třech prvních dílech série, kdy v tom třetím zemřel. Ve všech dalších dílech se vracel buď v nahrávkách nebo ve flashbacích a poprvé chyběl teprve v loňském filmu Spirála strachu: Saw pokračuje. Tam vrah toliko napodobuje Johnovu práci.

Postavu znovu ztvární Tobin Bell, dnes už osmdesátiletý herec, který se proslavil nejvíc právě v sérii Saw. Krom toho si jej mohou diváci pamatovat z vedlejších rolí ve Scorseseho Mafiánech nebo v Pollockově Firmě. V televizi vystupoval delší dobu v seriálech Alias, 24 hodin nebo Flash.

Snímek bude uvedený 27. října 2023 (u nás tedy nejspíš o den dříve), a že jej zrežíruje Kevin Greutert. Ten sérii až do pátého dílu stříhal, pak zrežíroval šestku a sedmičku a následně znovu stříhal Jigsaw.

Foto je ilustrační, Tobin Bell v sérii Saw

Zdroj: Deadline

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2023 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest