Ironheart: Nástupkyně Iron Mana obsadila další posilu

Ironheart: Nástupkyně Iron Mana obsadila další posilu | Fandíme filmu
Marvel
Zobrazit další 1 obrázek
Hrdinka s geniálním technologickým talentem nabrala novou hereckou tvář.

Superhrdinka Ironheart se nám poprvé představí ve filmu Black Panther: Wakanda Forever. Následně dostane vlastní minisérii, kterou uvidíme na podzim 2023. To je také to jediné, co o sérii odhalil nedávný Comic-Con. Nebo skoro jediné – ještě bylo odhaleno nové logo (viz galerie), jež můžete vidět dole v galerii. Další novinka tak přichází až teď.

Magazín Deadline odhalil další hereckou posilu, která se k minisérii připojila. Tou posilou je Shea Couleé, která je nejznámější pro vystupování v reality show RuPaul’s Drag Race, které se účastnila opakovaně. Krom toho se věnuje divadlu, modelingu, podcastování a příležitostně také hraní před kamerou. Není známo, jakou roli bude Couleé představovat, popřípadě, zda bude hrát ženu nebo otevřeně nebinární roli.

Marvel minisérie Ironheart navazuje na Iron Manův odkaz. V komiksech je Riri Williams patnáctiletá geniální dívka, která přes svůj nízký věk má stipendium na prestižní inženýrské universitě MIT. Tam po kouscích ukradne dost materiálu na to, aby dokázala vlastnoručně vyrobit ironmanovské brnění. Když se za ní konečně pustí školní ochranka, tak uprchne a sama následně zabrání dvěma trestancům v útěku z vězení. Svůj oblek nadále vylepšuje a brzy se o ní dozví Tony Stark, který ji podporuje (to by ve filmech logicky muselo být pozměněno). Přijala kódové označení Ironheart. O sérii zatím bylo odhaleno, že ústřední úlohy se zhostí Dominique Thorne. Dále hrají Mammy Montana, Anthony Ramos, Alden Ehrenreich, Shea Couleé a Lyric Ross. Scenáristkou série je Chinaka Hodge. Produkuje Ryan Coogler. Předpokládá se, že série bude uvedena v roce 2024.

Titulní foto je ilustrační, komiksová předloha

Zdroje: Deadline

Galerie: 2

Ironheart: Nástupkyně Iron Mana obsadila další posilu | Fandíme filmu Ironheart: Nástupkyně Iron Mana obsadila další posilu | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2023 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest