Ironheart: Marvelovská hrdinka nabrala posilu ze Star Wars

Ironheart: Marvelovská hrdinka nabrala posilu ze Star Wars | Fandíme filmu
MIT
Zobrazit další 1 obrázek
Objevily se první fotky ze zákulisí.

Natáčení samostatné minisérie s hrdinkou Ironheart začalo v červnu. Chvíli poté se dozvídáme, že byla obsazena další významná role. Do minisérie byl obsazený Alden Ehrenreich. Toho diváci budu znát primárně jako mladého Hana ze snímku Solo: Star Wars Story. Krom toho byl k vidění třeba ve filmu Ave, Caesar! nebo v seriálu Brave New World. Oficiálně nebylo oznámeno, jakou roli Alden v sérii dostal, avšak fanoušci spekulují o tom, že by mohl představovat Ezekiela Stanea.

Objevila se také zákulisní fotka s Dominique Thorne, představitelkou hlavní role. Na téhle fotografii pouze v civilu míří do práce, ale nedávno jsme mohli vidět, jak bude vypadat její první verze podomácku vyrobeného ironmanovského kostýmu. Krom toho na internet pronikla také fotka kulis – štáb pro natáčení staví maketu rychlého občerstvení White Castle (viz níže).

Marvel minisérie Ironheart navazuje na Iron Manův odkaz. V komiksech je Riri Williams patnáctiletá geniální dívka, která přes svůj nízký věk má stipendium na prestižní inženýrské universitě MIT. Tam po kouscích ukradne dost materiálu na to, aby dokázala vlastnoručně vyrobit ironmanovské brnění. Když se za ní konečně pustí školní ochranka, tak uprchne a sama následně zabrání dvěma trestancům v útěku z vězení. Svůj oblek nadále vylepšuje a brzy se o ní dozví Tony Stark, který ji podporuje (to by ve filmech logicky muselo být pozměněno). Přijala kódové označení Ironheart. O sérii zatím bylo odhaleno, že ústřední úlohy se zhostí Dominique Thorne. Dále hrají Mammy Montana, Anthony Ramos, Alden Ehrenreich a Lyric Ross. Scenáristkou série je Chinaka Hodge. Produkuje Ryan Coogler. Předpokládá se, že série bude uvedena v roce 2024.

Titulní foto je ilustrační, náborové video pro MIT s Ironheart

Zdroje: Deadline,

Galerie: 2

Ironheart: Marvelovská hrdinka nabrala posilu ze Star Wars | Fandíme filmu Ironheart: Marvelovská hrdinka nabrala posilu ze Star Wars | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2023 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest