Prey: Plnohodnotný trailer nového Predátora je online

Prey: Plnohodnotný trailer nového Predátora je online | Fandíme filmu
20th Century Studios
Zobrazit další 2 obrázky
Luk a šíp proti laserovému zaměřovači, to je ostrá výzva. Člověk loví pro přežití, Predátor žije, aby lovil.

V Hollywoodu se v posledních týdnech nedaří. Před časem unikl trailer pro Mission: Impossible 7, teď to vypadá, že se předčasně dostal ven trailer pro Prey, tedy nejnovější film s Predátorem. Na oficiálních kanálech prozatím trailer chybí, ale už hojně koluje po sociálních sítích, takže pokud už by náhodou video na konci článku nešlo přehrát, tak chvilku hledejte na Twitteru nebo Youtube a trailer na vás téměř určitě vyskočí.

Upoutávka představuje Komančku Naru (Amber Midthunder), která by se chtěla stát lovcem. Proč? Třeba už proto, že její soukmenovci nevěří, že by to mohla svést. Snaha prokázat vlastní schopnosti v boji s medvědem, se jí stane málem osudnou, avšak před rozzuřenou šelmou ji zachrání ještě nebezpečnější predátor. Ano, ten s velkým P. Když Predátor začne ohrožovat její kmen, tak ji ostatní opět podceňují, ale upoutávka naznačuje, že právě její mazanost bude hrát při čelení vesmírnému lovci klíčovou roli. Vypadá to, že v těchto dobách měli Predátoři o něco jednodušší technologie než ve 20. a 21. století a krom komančů se neviditelný zabiják pustí do křížku i s evropskými kolonizátory, kteří jsou vybavení střelným prachem. Vizuálně vypadá snímek moc hezky, napětí v upoutávce funguje, takže zatím všechno nasvědčuje, že bychom 5. srpna mohli dostat příjemnou kompaktní akci s Predátorem.

Snímek se odehrává před 300 lety a zavádí nás mezi severoamerické Komanče. Hlavní hrdinkou je Naru, schopná válečnice, která srdnatě chrání svůj kmen proti vysoce vyvinutému mimozemskému Predátorovi, jednomu z prvních, co kdy přistál na Zemi. Snímek zrežíroval Dan Trachtenberg, scénář napsal Patrick Aison. Natáčelo se v kanadské Calgary, hlavní roli ztvárnila Amber Midthunder. Snímek bude uvedený 5. srpna 2022, u nás zřejmě na službě Disney+.

Podklady a foto: 20th Century Studios

Galerie: 3

Prey: Plnohodnotný trailer nového Predátora je online | Fandíme filmu Prey: Plnohodnotný trailer nového Predátora je online | Fandíme filmu Prey: Plnohodnotný trailer nového Predátora je online | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2023 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest