The Lake: Tvůrce monstra z Cloverfieldu připravil další obří potvoru

The Lake: Tvůrce monstra z Cloverfieldu připravil další obří potvoru | Fandíme filmu
Hollywood Thailand
Zobrazit dalších 6 obrázků
Pusťte si trailer nového monster filmu, který míchá vlivy Godzilly, Cloverfieldu či Jurského parku.

Fanoušci Monstra (v originále Cloverfield) stále čekají na regulérní pokračování. Vznikly další dva filmy zasazené do téhož světa, avšak milovníci bijáků s obřími kaiju stále čekají na nějaké pokračování, v němž by opět figurovaly pořádné potvory. Naposledy jsme o přímém pokračování Monstra slyšeli loni v únoru, od té doby ale zase bylo ticho po pěšině.

Teď by fanoušci mohli dostat alespoň takovou malou (velkou) náplast. Jordu Schell, který je spoluautorem podoby původního monstra (zvaného Clover), připravil monstrum pro nový snímek The Lake (Jezero). Schell v minulosti vytvářel podobu nejrůznějších potvůrek pro filmy jako 300: Bitva u Thermopyl, Mlha, Vetřelci vs. Predátor 2, Letopisy Narine: Princ Kaspian a mnohé další.

The Lake je katastrofický velkofilm thajsko-čínské koprodukce. Pojednává o obřím monstru, které hledá své vejce. To našla mladá dívka a neprozřetelně jej odnesla zpátky do města… Film měl vysoký rozpočet a monstrum ožilo prostřednictvím kombinace digitálních triků a praktických efektů (části příšery vznikly jako animatronická loutka v životní velikosti), což je v upoutávce docela vidět. Jinak trailer působí lehce monotónně, ale solidní řemeslné pracování mu nelze upřít.

Film natočil Lee Thongkham a v hlavních rolích hrají Aom Sushar Manaying a Vithaya Pansringarm. Thajské datum premiéry je stanovené na 18. srpna, uvidíme, kdy se snímek začne šířit dál do světa.

Podklady a foto: Hollywood Thailand

Galerie: 7

The Lake: Tvůrce monstra z Cloverfieldu připravil další obří potvoru | Fandíme filmu The Lake: Tvůrce monstra z Cloverfieldu připravil další obří potvoru | Fandíme filmu The Lake: Tvůrce monstra z Cloverfieldu připravil další obří potvoru | Fandíme filmu The Lake: Tvůrce monstra z Cloverfieldu připravil další obří potvoru | Fandíme filmu The Lake: Tvůrce monstra z Cloverfieldu připravil další obří potvoru | Fandíme filmu The Lake: Tvůrce monstra z Cloverfieldu připravil další obří potvoru | Fandíme filmu The Lake: Tvůrce monstra z Cloverfieldu připravil další obří potvoru | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2023 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest