Avatar 2: Trailer pronikl na internet

Avatar 2: Trailer pronikl na internet | Fandíme filmu
20th Century Studios
Zobrazit další 2 obrázky
Návrat na Pandoru vypadá spektakulárně.

Na CinemaConu byl před několika dny promítaný vůbec poprvé trailer pro pokračování Avatara nazvané Avatar: The Way of Water. Zároveň bylo oznámeno, že širší publikum upoutávku uvidí tento týden v kinech společně s premiérou Doctora Strange 2. Několik dní na to má být video oficiálně zveřejněno také na internetu. Jenže, jak už to v podobných případech bývá, upoutávka pronikla online předčasně. Kvalita není dokonalá a video nejspíš brzy zmizí, ale pokud si jej stihnete přehrát, určitou představu o snímku vám udělá.

Na první pohled The Way of Water v mnoha pohledech dost připomíná prvního Avatara. Na přímé porovnání kvality obrazu (úroveň detailů) si budeme muset počkat do zveřejnění traileru v pořádném HD. Zatím lze k předloženým záběrům říct, že vypadá vizuálně ohromně, ale zároveň snímek vypadá do velké míry jako vyspělý animovaný film – krajina a Naviové nepůsobí tak docela fotorealisticky. To je zřejmě do velké míry dané tím, že jsme ve smyšlené krajině, zároveň ale některé pohyby vody nebo postav nepůsobí tak docela „správně“ (ale možná je to záměr a může za to odlišná gravitace, která na Pandoře panuje). Jako celek nicméně Avatar 2 prozatím dokáže vyvolávat dojem, že nás čeká rozmáchlá podívaná.

Rodina Jakea Neytiri si dlouho žila idylickým životem, dokud se na Pandoru ze Země nevrátila těžební společnost RDA. To rodinu donutí přesídlit na mořské útesy za klanem Metkayina, kde doufají, že naleznou bezpečné útočiště. Zároveň už ale nejsou v prostředí, které by dobře znali (v pralese). Čeká na ně značný šok a to jak kulturně, tak z praktického hlediska přizpůsobení se úplně novým životním podmínkám.

V hlavních rolích se představí Zoe Saldana, Sam Worthington, Sigourney Weaver, Stephen Lang, CCH Pounder, Matt Gerald, Joel David Moore, Oona Chaplin, Cliff Curtis, Jamie Flatters, Britain Dalton, Trinity Bliss, Bailey Bass, Filip Geljo, Duane Evans, Jacks Champion a Kate Winslet. Režíruje James Cameron. Datum české premiéry je stanoveno na 15. prosince 2022.

Foto: 20th Century Studios

Galerie: 3

Avatar 2: Trailer pronikl na internet | Fandíme filmu Avatar 2: Trailer pronikl na internet | Fandíme filmu Avatar 2: Trailer pronikl na internet | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest