Fantastická zvířata 3: Nová upoutávka se celá soustředí na Bradavice

Fantastická zvířata 3: Nová upoutávka se celá soustředí na Bradavice | Fandíme filmu
Warner Bros.
Zobrazit dalších 6 obrázků
Dle prvních předpovědí nedopadnou Brumbálova tajemství v pokladnách kin zrovna slavně.

Podle analytických informací serveru Box Office Pro nevypadají finanční vyhlídky Fantastických zvířat: Brumbálových tajemství nijak růžově. Aktuální odhady předpovídají, že snímek za první víkend utrží ve Spojených státech 40-55 milionů. To by znamenalo další propad zájmu o celou značku. Předchozí snímek za první víkend utržil 62 milionů, první díl série potom 74 milionů.

Zdá se, že se studio stále snaží svoje šance na úspěch podpořit především důrazem na nostalgii a divákům známé elementy. Podtitul třetí části série zní „Brumbálova tajemství“. Brumbál (Jude Law) je od minulého filmu stěžejní figurou a vrátili jsme se také do Bradavic. Do těch se podíváme i v blížící se novince. Čerstvě zveřejněná upoutávka je celá zaměřená právě na známou britskou školu čar a kouzel.

Hrdinové se do školy vydávají slavným vlakem, na místě se vypravíme do neméně slovutných chodeb či jídelny a na nebi nad střechami školy se hraje zápas ve Famfrpálu. Fanoušky mohou známé výjevy potěšit, na druhou stranu musíme doufat, že snímek nabídne především nové nápady a nebude pouze recyklovat. Osobně mě také mrzí, že snímek stále volí „mlžné“ obrazové podání. Upoutávka nabízí vedle záběrů přímo z filmu také několik zákulisních. Ty mají hezky syté barvy, jsou ostře nasvícené a Bradavicím to sluší. I když se bavíme pouze o obyčejných behind-the-scenes záběrech bez nějaké velké péče. Zato obraz záběrů přímo z filmu je jemně rozostřený, nasvícený měkkým světlem, zahalený do nahnědlých filtrů. Možná to má vypadat pohádkově, na mne osobně to však působí spíš levně a nehezky. Co na vizuální podání Brumbálových tajemství říkáte vy? Dejte vědět v komentářích.

Dole v galerii na vás čeká sada nejnovějších plakátů.

Profesor Albus Brumbál ví, že se mocný černokněžník Gellert Grindelwald snaží získat nadvládu nad čarodějnickým světem. Ví, že sám ho nedokáže zastavit. Proto svěří maziologovi Mloku Scamanderovi vedení neohrožené skupiny čarodějů, čarodějek a jednoho statečného mudlovského pekaře, kteří se společně vydávají na nebezpečnou misi. Na ní se setkají se starými známými i dosud nepoznanými fantastickými zvířaty a s rostoucími zástupy Grindelwaldových přisluhovačů. Jak dlouho se však dokáže Brumbál držet stranou, když je tolik v sázce? V hlavních rolích Jude Law, Eddie Redmayne, Mads Mikkelsen, Dan Fogler, Alison Sudol, Ezra Miller, Callum Turner, Jessica Williams, William Nadylam a Katherine Waterston. Režíruje David Yates. Film bude uvedený do českých kin 7. dubna.

Foto: Warner Bros.

Zdroje: Box Office Pro

Galerie: 7

Fantastická zvířata 3: Nová upoutávka se celá soustředí na Bradavice | Fandíme filmu Fantastická zvířata 3: Nová upoutávka se celá soustředí na Bradavice | Fandíme filmu Fantastická zvířata 3: Nová upoutávka se celá soustředí na Bradavice | Fandíme filmu Fantastická zvířata 3: Nová upoutávka se celá soustředí na Bradavice | Fandíme filmu Fantastická zvířata 3: Nová upoutávka se celá soustředí na Bradavice | Fandíme filmu Fantastická zvířata 3: Nová upoutávka se celá soustředí na Bradavice | Fandíme filmu Fantastická zvířata 3: Nová upoutávka se celá soustředí na Bradavice | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2023 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest