Ježek Sonic 2: Nová ukázka je hodně videoherní

Ježek Sonic 2: Nová ukázka je hodně videoherní | Fandíme filmu
Paramount Pictures
Ježek rychlík hýří v novém teaseru odkazy na hry a popkulturu.

V noci z neděle na pondělí uvidíme v rámci amerického Super Bowlu hromadu nových upoutávek. Některé přicházejí už s předstihem a jednou takovou je i ukázka Ježka Sonica 2. Video rovnou začíná fotbalovou narážkou, když má hod mincí určit, kdo ze soupeřů bude rozehrávat. Vtip je v tom, že spodní strana mince (orel) se v angličtině označuje „Tails“, což je shodou okolností i jméno Sonicovy liščí kamarádky.

Zbytek upoutávky už jsou klasicky záběry z filmu, kdy spousta momentů připomíná konkrétní videoherní levely. Máme tu Sonica na snowboardu, prastaré katakomby plné smrtících pastí, ale také ikonickou bitvu dvojplošníku s obřím Robotnikovým (Jim Carrey) robotem. Videoherní odkazy doplňují popkulturní pomrknutí, jako když Sonic (Ben Schwartz) při snowboardování překřtí Knucklese (Idris Elba) na „Winter Soldiera“.

Sonic se usadil v Green Hills a chce prokázat, že je má na to stát se skutečným hrdinou. Příležitost dostane, když se vrátí na scénu Doktor Robotnik, tentokrát s novým partnerem, Knucklesem, a hledá smaragd, který má moc tvořit i ničit civilizace. Sonic se spojí s vlastní parťačkou Tails a společně se vydávají najít smaragd dřív, než padne do nesprávných rukou. Ben Schwartz vrací jako Sonic, Jim Carrey jako Robotnik, James Marsden jako Tom, Tika Stumpter jako Maddie, Natasha Rothwell jako Rachel a Adam Pally jako Wade. Knucklese hraje Idris Elba a Tails Colleen O'Shaughnessey. Režíroval Jeff Fowler, scénář napsali Patrick Casey a Josh Miller. Datum české premiéry je stanovené na 7. 4. 2022.

Podklady a foto: Paramount

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2023 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest