Ježek Sonic 2: Modrý rychlík se vrací s Liškou a Knucklesem – trailer

Ježek Sonic 2: Modrý rychlík se vrací s Liškou a Knucklesem – trailer | Fandíme filmu
Paramount Pictures
Zobrazit další 4 obrázky
Pokračování dobrodružného filmu pro celou rodinu odkazuje na slavné momenty z her.

První Ježek Sonic si při představení prvního traileru prošel velkou ostudou, když fanoušci virtuálně zvraceli z toho, jak filmové ztvárnění videoherního hrdiny vypadalo. Následovalo potupné kompletní přepracování filmu. To se ale vyplatilo, protože nová podoba Sonica už byla přijata bez okolků a snímek v kinech slavil úspěch.

Ježek Sonic 2 hned s prvním trailerem trefil do černého. Fanoušci jsou se vzhledem postav na sociálních sítích spokojení a trailer je zábavný. Sonic si nejprve na Zemi hraje na superhrdinu, jen aby se zase musel vzápětí vrátit do boje proti doktoru Robotnikovi, jenž přilétá zpátky z cest po vesmíru. Jim Carrey v roli opět záměrně přehrává a má radost z obřího kníru. Na stranu Sonica se přidává liška Tails a ikonická scéna s dvojplošníkem jistě potěší fanoušky oldshoolových her. A pak je tu samozřejmě Robotnikův nový parťák Knuckles, což je další extrémně populární postava z videoher, kterou ve filmové verzi namluvil Idris Elba. Koho bavil první film, ten si nejspíš užije i pokračování.

Sonic se usadil v Green Hills a chce prokázat, že je má na to stát se skutečným hrdinou. Příležitost dostane, když se vrátí na scénu Doktor Robotnik, tentokrát s novým partnerem, Knucklesem, a hledá smaragd, který má moc tvořit i ničit civilizace. Sonic se spojí s vlastní parťačkou Tails a společně se vydávají najít smaragd dřív, než padne do nesprávných rukou. Ben Schwartz vrací jako Sonic, Jim Carrey jako Robotnik, James Marsden jako Tom, Tika Stumpter jako Maddie, Natasha Rothwell jako Rachel a Adam Pally jako Wade. Knucklese hraje Idris Elba a Tails Colleen O'Shaughnessey. Režíroval Jeff Fowler, scénář napsali Patrick Casey a Josh Miller. Datum české premiéry je stanovené na 7. 4. 2022.

Podklady a foto: Paramount Pictures

Galerie: 5

Ježek Sonic 2: Modrý rychlík se vrací s Liškou a Knucklesem – trailer | Fandíme filmu Ježek Sonic 2: Modrý rychlík se vrací s Liškou a Knucklesem – trailer | Fandíme filmu Ježek Sonic 2: Modrý rychlík se vrací s Liškou a Knucklesem – trailer | Fandíme filmu Ježek Sonic 2: Modrý rychlík se vrací s Liškou a Knucklesem – trailer | Fandíme filmu Ježek Sonic 2: Modrý rychlík se vrací s Liškou a Knucklesem – trailer | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2022 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest