Spider-Man: Bez domova – Nejdelší pavoučí film odhalil svou stopáž

Spider-Man: Bez domova – Nejdelší pavoučí film odhalil svou stopáž | Fandíme filmu
Marvel Studios
K tomu si pusťte nejnovější upoutávku, jíž vévodí záporák Electro.

Nedávno jsme tu měly zvěsti o tom, jak dlouhý bude Spider-Man: Bez domova. Tehdejší informace se nepotvrdily, navíc se objevily v době, kdy ještě ani snímek nebyl definitivně dokončený. To už teď zřejmě neplatí, protože v dohledné době (možná už příští pátek) film uvidí američtí kritici. Třetí Hollandův Spider-Man je tedy dokončený, nebo k tomu přinejmenším nemá daleko. Stopáž tedy už zřejmě určit lze.

A podle několika různých zdrojů bude mít Spider-Man: Bez domova 2 hodiny a 28 minut. Tedy 148 minut. Pokud nakonec i tohle číslo nebude vyvráceno, tak jde v základní podobě o zatím nejdelší Spider-Man film (The Amazing Spider-Man 2 měl v rozšířeném sestřihu 165 minut, ale v kino verzi jen 142 minut). A i mezi filmy z provázaného Marvel univerza to řadí Spider-Mana Bez domova k těm nejdelším kouskům. Avengers: Endgame měli 3 hodiny a 1 minutu, Eternals 2 hodiny a 36 minut a Avengers: Infinity War 2 hodiny a 29 minut. Velká délka u nového Spider-Mana asi není tak překvapivá. Marvel obecně točí filmy delší a delší. Snímek dost možná bude uzavírat dosavadní příběh Petera Parkera ve světě Marvelu. A především se ve filmu objeví velké kvantum postav, kterým je třeba dát adekvátní prostor.

Na závěr si můžete pustit nejnovější upoutávku, které vévodí nové záběry s Electrem (Jamie Foxx), další záběry s astrálním vlakem a obří Socha Svobody se štítem Captaina Ameriky v natažené paži.

Po událostech předchozího filmu se prokáže že Spider-Man (Tom Holland) nezavraždil Mysteria. Zároveň ale stále platí, že všichni znají jeho skutečnou totožnost, což Peterovi extrémně komplikuje život. Rozhodne se tedy navštívit Doctora Strange (Benedict Cumberbatch) a požádat jej o seslání zaklínadla, které by tuhle informaci vymazalo ze světa. Strange svolí, i když jej Wong (Benedict Wong) varuje, že je to příliš nebezpečné. Peter po celou dobu sesílání kouzla Doktora ruší, protože nechce, aby paměť byla vymazána i jeho bližním. To Strangeovi rozhodí koncentraci, něco se pokazí a do Peterova světa skrz trhlinu v časoprostoru vstupují záporáci ze starších filmů, kde Spider-Mana představovali Tobey Maguire a Andrew Garfield. Třetí Spider-Man má dorazit do kin 16.12. 2021. V hlavních rolích Tom Holland, Zendaya, Marisa Tomei, Benedict Cumberbatch, Jamie Foxx, Alfred Molina, Jacob Batalon, Tony Revolori, Tobey Maguire a Andrew Garfield. Režíruje Jon Watts.

Foto: Marvel

Zdroje: Big Screen Leaks, Amit Chaudhari, Sean O'Connell

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2022 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest