Marvel oznámil čtyři nové termíny pro nadcházející filmy

Marvel oznámil čtyři nové termíny pro nadcházející filmy | Fandíme filmu
Marvel Studios
Jakých Marvel filmů se můžeme dočkat v roce 2024?

Disney čerstvě oznámil čtyři nové termíny pro chystané Marvel filmy na rok 2024. Jednotlivé novinky uvidíme 16. února 2024, 3. května 2024, 26. července 2024 a 8. listopadu 2024. Tedy za předpokladu, že to situace na filmovém trhu dovolí a nebudou potřeba žádné přesuny. Standardně platí, že tohle jsou termíny pro země, kde se filmy uvádějí v pátek. U nás se uvádějí ve čtvrtek, počítejte tedy ve všech případech, že u nás by k uvedení mělo dojít o den dříve. Zároveň lze říct, že Marvel sáhl po poměrně tradičních termínech – jarním, květnovém, červencovém a listopadovém. Studio si podobná data vybírá každoročně, takže nejde o žádné velké překvapení.

Zatím nás zajímá spíše to, jaké filmy v daných termínech budou uvedeny. Aktuálně oficiálně známe filmy do poloviny roku 2023, kdy budou uvedeni Ant-Man and the Wasp: Quantumania a Strážci Galaxie 3. Studio také potvrdilo, že chystá Fantastickou čtyřku a Bladea. Zbývajícími snímky pro rok 2023 by tedy klidně mohly být právě tyto dva. Co bude potom?

Víme, že v přípravě jsou Captain America 4 a Deadpool 3. Studio připouští, že vzniknou další Avengers (nebo obecně nějaký týmový film) a dříve či později nové zpracování dostanou také X-Meni, které nám šéf Marvelu Kevin Feige už před několik lety slíbil. Stejně tak se mohou všechny aktuální či chystané série dočkat pokračování. Určitě tedy je z čeho vybírat a to ještě Marvel stoprocentně má v rukávu řadu projektů, o nichž zatím nemáme nejmenší tušení.

Foto: Marvel

Zdroj: The Hollywood Reporter

Související články

Tagy

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest