Síla psa: Z démonického Benedicta Cumberbatche tuhne krev v žilách

Síla psa: Z démonického Benedicta Cumberbatche tuhne krev v žilách | Fandíme filmu
Netflix
Zobrazit dalších 11 obrázků
Brutální westernová novinka tasí první úžasnou upoutávku. Psychologickou podívanou s Kirsten Dunst a Jessem Plemonsem v hlavních rolích budete chtít vidět.

Podzim se pomalu blíží, a to ve filmovém světě znamená jediné, svou kampaň zahajují snímky, jež budou útočit na prestižní filmové ceny. Jak je již několik let zvykem, do boje se zapojují také streamovací služby a Netflix právě vytasil jedno ze svých velkých es. Síla psa (Power of the Dog), psychologický western Jane Campion (Piano, Piková trojka), jedné z nejrenomovanějších režisérek všech dob, s Benedictem Cumberbatchem a Kirsten Dunst v hlavních rolích tasí svou první upoutávku.

Ve snímku si po boku dvou zmíněných hereckých hvězd zahrají také Jesse Plemons, Kodi Smit-McPhee, Thomasin McKenzie, Frances Conroy a Keith Carradine. Síla psa si svou premiéru odbude 17. 11. na filmovém festivalu v New Yorku, kterou bude následovat limitované uvedení v kinech. 1. 12. se snímek usadí na Netflixu.

„Campion s novou fascinující a psychologicky bohatou variací na americký western znovu potvrzuje status jedné z nejlepších a nejvíce elektrizujících světových režisérek. Síla psa, adaptace kultovního románu Thomase Savage z roku 1967, jež v zachycení potlačované sexuality notoricky předběhl svou dobu, odhaluje emocionální muka, která byla prožívána na farmě v Montaně ve 20. letech minulého století. Na farmu přichází žít věčně melancholická mladá vdova Rose (Kirsten Dunst) a její nový citlivý manžel George (Jesse Plemons). Jejich život je díky nevyrovnanému a potenciálně násilnému chování Georgova namyšleného a šikanujícího bratra Phila (Benedict Cumberbatch) stále komplikovanější. Jeho nedůvěra vůči Rose a jejímu mizernému synovi (Kodi Smit-McPhee) vede k tragickým následkům.

Pokud jste viděli režisérky snímek Piková trojka, jistě mi dáte za pravdu, že nás budou čekat šílené věci. Jane Campion nemá žádné tvůrčí zábrany a jak napovídá ukázka, naservíruje nám setsakra napínavou a nepříjemnou podívanou. Démonický Cumberbatch je pak něco, co prostě musíte vidět. Pustě si skvělý trailer a nahlédněte do galerie na první plakát a obrázky z filmu.

Podklady a foto: Netflix

Galerie: 12

Síla psa: Z démonického Benedicta Cumberbatche tuhne krev v žilách | Fandíme filmu Síla psa: Z démonického Benedicta Cumberbatche tuhne krev v žilách | Fandíme filmu Síla psa: Z démonického Benedicta Cumberbatche tuhne krev v žilách | Fandíme filmu Síla psa: Z démonického Benedicta Cumberbatche tuhne krev v žilách | Fandíme filmu Síla psa: Z démonického Benedicta Cumberbatche tuhne krev v žilách | Fandíme filmu Síla psa: Z démonického Benedicta Cumberbatche tuhne krev v žilách | Fandíme filmu Síla psa: Z démonického Benedicta Cumberbatche tuhne krev v žilách | Fandíme filmu Síla psa: Z démonického Benedicta Cumberbatche tuhne krev v žilách | Fandíme filmu Síla psa: Z démonického Benedicta Cumberbatche tuhne krev v žilách | Fandíme filmu Síla psa: Z démonického Benedicta Cumberbatche tuhne krev v žilách | Fandíme filmu Síla psa: Z démonického Benedicta Cumberbatche tuhne krev v žilách | Fandíme filmu Síla psa: Z démonického Benedicta Cumberbatche tuhne krev v žilách | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest