Spawn: Temný hrdina se opět hýbe kupředu, nový film našel scenáristu

Spawn: Temný hrdina se opět hýbe kupředu, nový film našel scenáristu | Fandíme filmu
New Line Cinema
Příběh zabitého člena ozbrojených sil, který se upíše peklu, aby se mohl pomstít, je snad opravdu na cestě.

Antihrdina Spawn se dočkal nepříliš dobře hodnoceného filmu už v roce 1997 a dlouho, předlouho se hovoří o tom, že vznikne další. Je to ale jedna z těch situací, kdy se o projektu léta mluví a pořád nic. Autor původní předlohy Todd McFarlane neustále slibuje, že už brzy se opravdu začne točit, ale zatím skutek utek. Studio Blumhouse nebylo spokojené se scénářem, který napsal sám McFarlane.

To by teď mělo vyřešit přizvání zkušenějšího filmového autora, Briana Tuckera. I když „zkušenější“ je v tomhle případě možná trochu silné označení. Tucker má za sebou jeden jediný film – Zlomené město s Markem Wahlbergem a Russellem Crowem v hlavních rolích. Tak či tak je idea taková, že by Tucker měl konečně připravit takový scénář, aby studio bylo ochotné dát natáčení zelenou.

Hlavní role ve snímku měli hrát Jamie Foxx a Jeremy Renner. Ti však k projektu byli přilákáni ještě McFarlaneovým scénářem a není zřejmé, zda budou o Spawna mít zájem i nadále. Asi bude záležet na novém scénáři.

Komiks Spawn pojednává o vojákovi Alu Simmonsovi, kterého zabijí vlastní parťáci. Simmons následně uzavře dohodu se silami temnot a v démonické podobě se vrací na Zemi, aby se mohl pomstít. V roce 1997 vznikla filmová adaptace. Ta však nebyla nijak dobře přijata a chystá se verze nová.

Foto je ilustrační - Film Spawn z roku 1997

Zdroj: The Hollywood Reporter

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest