Black Widow: Režisérka vidí potenciál pro další pokračování. Má to háček

Black Widow: Režisérka vidí potenciál pro další pokračování. Má to háček | Fandíme filmu
Marvel Studios
Zobrazit dalších 14 obrázků
Scarlett Johansson hovoří o tom, čeho měl docílit její závěrečný Marvel film.

Už ve středu konečně uvidíme dlouho odkládanou Black Widow, která v předpremiérách dorazí do českých kin. V zámoří už snímek viděli první novináři. Jejich počáteční ohlasy byly poměrně pozitivní a i na agregátoru recenzí Rotten Tomatoes si nakonec snímek vysloužil příznivou průměrnou známku 7 z 10 (82% pozitivních hodnocení). Ještě než se na vlastní kůži přesvědčíme, jak Black Widow dopadla, jsou tu první spekulace o případném pokračování.

Na to se Radio Times zeptaly režisérky Cate Shortland. Ta odpověděla, že pokračování vzniknout může, jen s jinou hlavní postavou. Scarlett Johansson, představitelka Natashy Romanoff, je podle ní připravená sérii opustit.

To potvrdila i samotná Johansson. V rozhovoru pro ComicBook.com uvedla, že ráda party opouští na vrcholu a má pocit, že přesně to se jí podařilo. Teď je čas nechat Natashu jít. Na tiskové konferenci před plénem novinářů ještě dovysvětlila, že se samostatný snímek Black Widow zrodil během natáčení Avengers: Infinity War a Endgame, když už se vědělo, že Natasha zemře. V té době už je ale zkušená agentka plně vyrovnaný člověk. A její vrcholný film, Black Widow, pojednává právě o tom, jak se vyrovnala se svými dosavadními traumaty a stala se osobností, která v Endgame dokáže udržet plamen naděje, když je většina Avengers vymazaná z historie, mrtvá či roztroušená někde po vesmíru.

O jaké jiné postavě tedy režisérka Shortland mluví, když uvádí, že éra Natashy Romanoff končí? Není žádným spoilerem, když si připomeneme, že ve snímku Black Widow vystupuje celá řada Vdov. A tou nejvýraznější krom Natashy je Yelena Belova v podání Florence Pugh. O té už teď víme, že se ukáže v sérii Hawkeye, takže lze předpokládat, že by to byla právě ona, kdo by se stal hrdinou dalšího filmu o Black Widow, pokud by měl vzniknout.

Na závěr si ještě pusťte nejnovější upoutávky a koukněte do galerie na nejnověji zveřejněné propagační fotky.

V akčním špionážním thrilleru Black Widow od Marvel Studios se musí Natasha Romanoff, alias Černá vdova, vypořádat se svou temnou minulostí a nebezpečným spiknutím, které se na její minulost váže. Je pronásledovaná silami, které se ve snaze dostihnout ji nezastaví před ničím. Přesto se musí Natasha popasovat se svojí špiónskou minulostí a vazbami, které zpřetrhala dávno před tím, než se z ní stal Avenger. Scénář filmu napsali Eric Pearson, Jac Schaeffer a Ned Benson. Režíruje Cate Shortland. V hlavní roli se vrací Scarlett Johansson. Dále hrají O-T Fagbenle, Florence Pugh, David Harbour a Rachel Weiss. Česká a slovenská premiéra jsou stanoveny na 8. 7. 2021.

Foto: Marvel

Zdroje: Slasfhilm, ComicBook.com, Radio Times

Galerie: 15

Black Widow: Režisérka vidí potenciál pro další pokračování. Má to háček | Fandíme filmu Black Widow: Režisérka vidí potenciál pro další pokračování. Má to háček | Fandíme filmu Black Widow: Režisérka vidí potenciál pro další pokračování. Má to háček | Fandíme filmu Black Widow: Režisérka vidí potenciál pro další pokračování. Má to háček | Fandíme filmu Black Widow: Režisérka vidí potenciál pro další pokračování. Má to háček | Fandíme filmu Black Widow: Režisérka vidí potenciál pro další pokračování. Má to háček | Fandíme filmu Black Widow: Režisérka vidí potenciál pro další pokračování. Má to háček | Fandíme filmu Black Widow: Režisérka vidí potenciál pro další pokračování. Má to háček | Fandíme filmu Black Widow: Režisérka vidí potenciál pro další pokračování. Má to háček | Fandíme filmu Black Widow: Režisérka vidí potenciál pro další pokračování. Má to háček | Fandíme filmu Black Widow: Režisérka vidí potenciál pro další pokračování. Má to háček | Fandíme filmu Black Widow: Režisérka vidí potenciál pro další pokračování. Má to háček | Fandíme filmu Black Widow: Režisérka vidí potenciál pro další pokračování. Má to háček | Fandíme filmu Black Widow: Režisérka vidí potenciál pro další pokračování. Má to háček | Fandíme filmu Black Widow: Režisérka vidí potenciál pro další pokračování. Má to háček | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest