Operation Seawolf: Dolph Lundgren se zanoří ve válečné ponorce

Operation Seawolf: Dolph Lundgren se zanoří ve válečné ponorce | Fandíme filmu
Warner Bros./MGM
Zobrazit další 1 obrázek
Na konci 2. světové války Němci v posledním zoufalém pokusu zaútočí na New York.

Dolph Lundgren nikdy nedosáhl takového věhlasu, jako Stallone či Schwarzenegger, milovníci osmdesátkové a devadesátkové akce však na něj taktéž nedají dopustit, díky rolím ve filmech jako Rocky IV, Univerzální voják, Johnny Mnemonic, Pohyblivý terč nebo Expendables. V posledních letech většinou paběrkuje v nejrůznějších akčních béčkách, ale čerstvě dotočený válečný biják Operation Seawolf (Operace Mořský vlk) by třeba nemusel dopadnout úplně zle.

Snímek je zasazený do posledních dní druhé světové války. Německo zoufale touží po jakékoliv příležitosti, jak ještě porazit spojenecké síly. Rozhodnou se vyslat všechny svoje zbývající ponorky na jejich finální misi. Mají se doplavit do New Yorku a napadnout americkou pevninu. Hans Kessler (Lundgren), kapitán zocelený oběma světovými válkami, je povolán do služby, aby pomohl zvrátit situaci na stranu říše. Jeho mise vejde ve známost jako Operace Mořský vlk.

Krom Lundgrena ve filmu vystupuje Frank Grillo, známý jako Crossbones od Marvelu, případně z akčních filmů jako Boss Level, Patrola nebo Warrior. Snímek připravil scenárista a režisér Steven Luke, který stojí za filmem War Pigs. Film byl čerstvě dokončený a aktuálně probíhá prodej mezinárodních práv. Počítá se s uvedením v roce 2022.

Titulní foto je ilustrační

Zdroj: The Hollywood Reporter

Galerie: 2

Operation Seawolf: Dolph Lundgren se zanoří ve válečné ponorce | Fandíme filmu Operation Seawolf: Dolph Lundgren se zanoří ve válečné ponorce | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest