Indiana Jones 5: Harrison Ford bude digitálně omlazený

Indiana Jones 5: Harrison Ford bude digitálně omlazený | Fandíme filmu
Paramount Pictures
Obsazení doplnil další známý herec. Jsou tu nové fotky z natáčení.

Už minulý týden se objevily fotky z natáčení Indiany Jonese 5, na nichž dublér Harrisona Forda měl nasazenou obličejovou masku, na níž byla hrdinova tvář výrazně mladší, než by odpovídalo současnému hercově věku. Už tehdy tedy bylo jasné, že se podíváme do minulosti. To se tenhle týden znovu potvrzuje. Tentokrát se podařilo vyfotit samotného Harrisona Forda. A to v jeho ikonickém kostýmu. Na obličeji měl stárnoucí herec nanesené tmavé tečky, které se využívají k tomu, aby bylo v postprodukci snazší obličej digitálně překrýt nějakou jinou vrstvou. Někdy se tímto způsobem herec například mění v nějakou filmovou příšeru, tady zcela zjevně herec bude digitálně omlazen. Dříve se objevily zprávy o tom, že snímek bude zasazený do 60. let, předpokládáme tedy, že Ford nebude omlazený po celé vyprávění, ale pouze v nějakém retrospektivním úvodu filmu či flashbacku.

Na fotografiích z Leaderfootu ve skotském pohraničí, kde byl zaznamenaný otečkovaný Ford, můžeme vidět také dalšího herce, jenž byl do snímku obsazený. Konkrétně je to známý britský představitel charakterních rolí Toby Jones. Toho si můžete pamatovat z filmů jako Jeden musí z kola ven, Hunger Games či Pochybná sláva. Také propůjčil hlas skřítkovi Dobbymu v Harrym Potterovi a samozřejmě ztvárnil doktora Arnima Zolu v Captainu Americovi, což je příhodná paralela právě k novému Indymu, kde se také Toby objeví v éře nacistického Německa. Toby Jones na fotkách drží jakýsi artefakt.

Krom toho se objevily další fotky a záběry z hradu Bamburgh, kde se točily velké exploze a oheň jak můžete vidět níže. A režisér filmu James Mangold osobně vyvrátil jeden podvrh. Na internetu začaly kolovat obrázky, podle kterých se měl chystaný snímek jmenovat Indiana Jones and the Empire of Evil. Mangold však potvrdil, že to tak není.

Indiana Jones 5 znovu představí Harrisona Forda jako populárního lovce pokladů, jenž se 28. 7. 2022 po čtrnáctileté pauze ještě jednou vrátí, aby (zřejmě) uzavřel současnou sérii dobrodružných příběhů. Režíruje James Mangold. Dále hrají Phoebe Waller-Bridge, Thomas Kretschmann, Mads Mikkelsen, Boyd Holrook, Toby Jones a Shaunette Renée Wilson. Hudbu složí John Williams.

Zdroje: James Mangold, Daily Mail

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest