Thor: Love and Thunder: Christian Bale opět kvůli roli mění zevnějšek

Thor: Love and Thunder: Christian Bale opět kvůli roli mění zevnějšek | Fandíme filmu
Warner Bros.
Zobrazit další 3 obrázky
Po několika měsících natáčení se v Austrálii konečně podařilo vyfotit Christiana Balea, mistra fyzických proměn.

Z natáčení Thora: Love and Thunder se na veřejnost poměrně často dostávají ven nejrůznější fotografie a videa. Ty nám už například odhalily, kdo další rozšířil obsazení snímku. Na fotkách se objevili prakticky všichni hrdinové, včetně hostujících Strážců Galaxie, ale jedna klíčové osoba hledáčku fotografů stále unikala. Představitel záporáka Christian Bale. Teprve teď se to podařilo. (Poznámka: Herec se připojil k ostatním se zpožděním, donedávna točil jiný film ve Spojených státech).

Bale nebyl zachycený přímo během natáčení, ale normálně na ulici. I tak by to mohlo vypovídat něco bližšího o jeho postavě. Bale je totiž ostříhaný dohola. Zjevně tedy uvidíme na plátně Balea z masa a kostí, nikoliv jako digitální stvoření. Pro hraní digitální postavy je totiž relativně jedno, jak vypadáte, vliv může mít pouze pohyblivost daného jedince, případně ještě třeba výška. V minulosti nebylo neobvyklé, že si herci holili lebku, pokud se jim na hlavu nanášela přiléhavá vrstva umělé kůže. Postihlo to například Karen Gillan, představitelku Nebuly. Ta si musela vlasy oholit pro první Strážce Galaxie. Od té doby ale technika latexové kůže značně pokročila a holení hlavy už není třeba. Pokud tedy nepřehlížím nějaký jiný důvod, Christian Bale dost možná ukáže v Thorovi: Love and Thunder svou skutečnou tvář.

Ve snímku hraje záporáka jménem Gorr the God Butcher, čili Gorr, řezník bohů. V komiksech jde o postavu s tragickým osudem. Původě je to dobrák, který však žije na nehostinné planetě plné náboženských fanatiků. Gorr při neštěstích postupně přijde o ženu a děti, což jej přiměje k tomu, aby zpochybnil existenci bohů. Za své rouhání je vyhnán z komunity, ale při svém putování na vlastní oči vidí boha spadnout z nebes. To, že bohové skutečně existují, ale dopustí utrpení, jej rozzuří. Sebere padlému bohovi jeho mocnou zbraň, Necrosword, a zavraždí jej. Následně se zařekne, že zabije všechny bohu mnohovesmíru. Jeho záměr mu výrazně usnadní, když objeví způsob, jak cestovat v čase. V komiksech se střetává s Thorem a k jeho poražení je třeba, aby se spojili Thorové z několika časových linií – současný Thor, mladý Thor a starý Thor.

Nevíme, jak moc věrně se bude Thor: Love and Thunder držet předlohy, u Marvelu není výjimkou, že se od komiksů odklání. Dole v galerii se můžete podívat, jak Gorr v komiksech vypadá, přičemž jeho podoba je obvykle celkem nelidská. Sám Bale je proslulý tím, jak pro role mění fyzickou podobu. V minulosti především nabíral nebo shazoval tělesný objem, teď tedy shodil svou kštici. Jsem zvědav, jak nakonec bude ve filmu vypadat.

Thor: Love and Thunder navazuje na Thora: Ragnarok a Avengers: Endgame. V hlavních rolích se vracejí Chris Hemsworth, Natalie Portman, Tessa Thompson a Taika Waititi. Doplní je Christian Bale a Strážci Galaxie. Režíruje Taika Waititi, který napsal scénář společně s Jennifer Kaytin Robinson. Datum premiéry je stanovené na 5. 5. 2022.

Galerie: 4

Thor: Love and Thunder: Christian Bale opět kvůli roli mění zevnějšek | Fandíme filmu Thor: Love and Thunder: Christian Bale opět kvůli roli mění zevnějšek | Fandíme filmu Thor: Love and Thunder: Christian Bale opět kvůli roli mění zevnějšek | Fandíme filmu Thor: Love and Thunder: Christian Bale opět kvůli roli mění zevnějšek | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2022 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest