Nové Marvel hrdinky She-Hulk a Ms. Marvel vybírají režisérku a herečku

Nové Marvel hrdinky She-Hulk a Ms. Marvel vybírají režisérku a herečku | Fandíme filmu
Marvel Studios
Zobrazit další 4 obrázky
Brzy se začnou točit dvě další minisérie ze světa Avengers, je třeba urychleně doplnit jednotlivé tvůrčí týmy.
  1. Kapitola č.1
  2. Kapitola č.2

Další minisérie na obzoru je Ms. Marvel. Předloha patří mezi nejlépe hodnocené superhrdinské komiksy posledních let a vypráví vrstevnatý příběh o středoškolačce z muslimské rodiny, která je rozpolcená mezi zvyklostmi svojí tradiční rodiny a tím, jaký život běžně žijí ve Spojených státech její vrstevníci. Už tak komplikovaný svět mladé Kamaly Khan nabere ještě větší grády v momentě, kdy dívka získá schopnost různě měnit tvar a podobu svého těla. Velkým vzorem je pro ni Captain Marvel, od které vzešla také dívčina superhrdinská identita.

Právě na Kamalu zapředl nedávno řeč redaktor magazínu Screen Rant, když dělal rozhovor s Geraldine Viswanathan. Redaktor se Britky s indickými kořeny otevřeně zeptal, zda někdy s Marvelem o roli jednala. Na to Geraldine odvětila, že Ms. Marvel je její zdaleka nejoblíbenější hrdinka a je pro ni čest už jenom s ní být takto spojována. Avšak podle jejích slov si v otázce spolupráce s Marvelem nijak nefandí. Cokoliv se má stát, to se stane, Marvel jistě najde perfektní představitelku a Viswanathan se pak na minisérii s chutí podívá.

Herečka tak v žádném případě nepotvrdila, že by patřila mezi kandidátky, ale alespoň svou účast jednoznačně nevyloučila, jako to před časem udělala Maitreyi Ramakrishnan. Geraldine se skvěle předvedla v Kazišucích, Špatném vychování nebo seriálu Nebe s.r.o. a patří mezi nadějné vystupující hvězdy svojí generace. Dole v galerii můžete Geraldine vidět v jejích dosavadních rolích.

Pokud jde o tvůrčí stránku věci, tak hlavní scenáristkou je Bisha K. Ali a jako o potenciálních režisérech se nedávno mluvilo o Adilovi Arbim a Bilallu Fallahovi, autorech Mizerů 3. Dříve se uvádělo, že by natáčení minisérie mělo začít letos v listopadu, ale s ohledem na současnou pandemickou situaci si asi nikdo netroufne tvrdit, že to tak nakonec skutečně bude.

Zdroje: Deadline, Collider, Screen Rant

« Předchozí kapitola

Galerie: 5

Nové Marvel hrdinky She-Hulk a Ms. Marvel vybírají režisérku a herečku | Fandíme filmu Nové Marvel hrdinky She-Hulk a Ms. Marvel vybírají režisérku a herečku | Fandíme filmu Nové Marvel hrdinky She-Hulk a Ms. Marvel vybírají režisérku a herečku | Fandíme filmu Nové Marvel hrdinky She-Hulk a Ms. Marvel vybírají režisérku a herečku | Fandíme filmu Nové Marvel hrdinky She-Hulk a Ms. Marvel vybírají režisérku a herečku | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest