Kdy můžeme v kinech čekat další Star Wars filmy

Kdy můžeme v kinech čekat další Star Wars filmy | Fandíme filmu
Lucasfilm
Zobrazit dalších 9 obrázků
Hvězdné války svou budoucnost aktuálně vidí především v televizi, na nové filmy si počkáme.

Filmová odnož Star Wars si v posledních letech zažívá poměrně krušné časy. Poslední z Jediů rozděloval fanoušky, Solo: A Star Wars Story se stal finančním propadákem a dosud poslední Vzestup Skywalkera byl podle recenzí i míry diváckého zájmu zklamáním. Nelze se tedy divit, že v poslední době spíše než o filmové budoucnosti slýcháme o té televizní.

V seriálové tvorbě totiž značka loni oslavila velký úspěch s Mandalorianem, díky čemuž má s televizní tvorbou na platformě Disney+ Lucasfilm v současné době velké plány. V přípravách se aktuálně podle dosavadních úniků nachází obrovská řada nových minisérií, které budou především zpracovávat příběhy oblíbených postav. Konkrétně se jedná o Ahsoku Tano, Boba Fetta, Obi-Wana Kenobiho, Cassiana Andora nebo velkoadmirála Thrawna. Podle nejnovějších zpráv by zmíněné série navíc měly vytvořit vlastní provázaný vesmír. 

Přestože se filmové plány těmi seriálovými zdají silně zastíněny, stále samozřejmě existují. Server LRM Online s odkazem na insidera v Lucasfilmu tvrdí, že nového filmu bychom se měli dočkat až v roce 2024. Na vině by měla být zejména koronavirová pandemie, kdy představitelé studia podle všeho nevěří, že by produkce tak obrovských rozměrů mohla fungovat v normálním stavu dříve než na přelomu let 2021 a 2022. První na řadě by každopádně měl téměř jistě být dosud nespecifikovaný snímek, který si na starost vezme režisér Taika Waititi.

Rozhodně se pak nebude jednat o jediný nový film. Podle stejného zdroje by se mělo stále počítat s trilogií Riana Johnsona, režiséra Posledního z Jediů, která by měla přijít na řadu právě po Waititiho projektu. Žádná zmínka pak nepadla o snímku, který by si na starost měl údajně vzít šéf Marvelu Kevin Feige.

Co na filmovou budoucnost Star Wars a především to, že se nového filmu nedočkáme ještě čtyři roky, říkáte? Podělte se o své dojmy v komentářích. V galerii najdete momentky z toho, jak Waititi a Johnson režírovali své dosavadní projekty z předaleké galaxie.

Zdroj: LRM Online I, II

Galerie: 10

Kdy můžeme v kinech čekat další Star Wars filmy | Fandíme filmu Kdy můžeme v kinech čekat další Star Wars filmy | Fandíme filmu Kdy můžeme v kinech čekat další Star Wars filmy | Fandíme filmu Kdy můžeme v kinech čekat další Star Wars filmy | Fandíme filmu Kdy můžeme v kinech čekat další Star Wars filmy | Fandíme filmu Kdy můžeme v kinech čekat další Star Wars filmy | Fandíme filmu Kdy můžeme v kinech čekat další Star Wars filmy | Fandíme filmu Kdy můžeme v kinech čekat další Star Wars filmy | Fandíme filmu Kdy můžeme v kinech čekat další Star Wars filmy | Fandíme filmu Kdy můžeme v kinech čekat další Star Wars filmy | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest