Killers of the Flower Moon: Scorsese svou veledrahou novinku udal Applu

Killers of the Flower Moon: Scorsese svou veledrahou novinku udal Applu | Fandíme filmu
Warner Bros.
Zobrazit další 1 obrázek
Rozpočet nakynul do obřích rozměrů a někdo to zaplatit prostě musí.

Bylo jen otázkou času, kdy kriminální drama Killers of the Flower Moon režiséra Martina Scorseseho o vraždách indiánů v Oklahomě začátku dvacátých let minulého století získá nějakého "sponzora", neboť studio Paramount se na stoosmdesátimilionový rozpočet zrovna dvakrát netvářilo. Nakonec snímek skončí v područí Applu, přičemž bude opatřen značkou Apple Original Film. O kinodistribuci se pak postará Paramount. Apple tudíž přetlačil konkurenční Netflix a získal pod svá křídla v krátké době již druhý atraktivní titul, když si nedávno zajistil práva na ponorkový thriller Greyhound z druhé světové války s Tomem Hanksem v hlavní roli.

Martin Scorsese / Instagram

Snímek Killers of the Flower Moon bude kriminálka s prvky dramatu a westernu, v níž se představí Leonardo DiCaprio a Robert De Niro. Scorsese uvedl že "snímek bude zejména o indiánech kmene Osage, kterým byla dána v minulosti půda, o níž bílí obyvatelé Spojených států neměli absolutně zájem. Posléze však došlo v nehostinném teritoriu k objevu ropy a z Osagů se stali nejbohatší lidé na světě. Bohužel, v tu chvíli se situace začala prudce měnit, protože bohatství přilákalo zkorumpované politiky, zkažené právníky, podvodníky, zloděje a vrahy.

Natáčení mělo vypuknout v oklahomském městečku Pawhuska v březnu letošního roku, ale kvůli koronavirové pandemii byl start produkce odložen.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Fantastic work by @jr

Příspěvek sdílený Martin Scorsese (@martinscorsese_),

Killers of the Flower Moon je adaptací románu z pera Davida Granna. Příběh se odehrává v Oklahomě a měl by pojednávat o nevysvětlitelných vraždách indiánů z kmene Osadžů (Osage) v době, kdy byla na jejich území objevena bohatá ložiska ropy. Na případ se brzy zaměří vyšetřovatelé z FBI, aby rozkryli pavučinu lží a korupce.

Zdroj: Deadline

Foto: Warner Bros. (ilustrační, ze snímku Dospívání po americku)

Galerie: 2

Killers of the Flower Moon: Scorsese svou veledrahou novinku udal Applu | Fandíme filmu Killers of the Flower Moon: Scorsese svou veledrahou novinku udal Applu | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest