The Batman: Colin Farrell pro roli Tučňáka ještě změní vzhled

The Batman: Colin Farrell pro roli Tučňáka ještě změní vzhled | Fandíme filmu
Warner Bros.
Zobrazit dalších 10 obrázků
Jak okomentoval představitel Tučňáka své stříbrno-bílé vlasy, s nimiž byl nedávno vyfocen?

Produkce komiksového snímku The Batman je v plné proudu a začínají se objevovat první fotky z natáčení. Dočkali jsme se i opravdu vzdálených fotografií padoucha Tučňáka (zřejmě to byl dublér) a taktéž fotografové v Los Angeles zachytili jeho představitele, Colina Farrella. Ten upoutal zejména stříbrno-bílými vlasy a bradkou. Ihned se tak začaly množit komentáře, že takhle nějak bude vypadat i v připravovaném dobrodružství z Gothamu. Nicméně v pořadu The Ellen Show měl Farrell tradiční hnědé vlasy a uvedl, že onen stříbrno-bílý přeliv nahodil tak trošku z nudy a s natáčením Batmana to nemá nic společného. První natáčecí dny má údajně ještě před sebou, přičemž lze očekávat, že se jeho vzhled teprve změní. Existuje přirozeně možnost, že se jednalo o testovací focení/natáčení (makeup, kostýmy) a Farrell jenom mlží. Tahle alternativa tu bezesporu je, ostatně Farrellův dublér na fotkách z placu měl obdobnou hřívu, jakou se ještě před několika dny pyšnil rodák z Irska.

V show Jimmyho Kimmela pak Farrell uvedl, že momentálně roli rozebírá s režisérem a scenáristou Mattem Reevesem a opakovaně vyzdvihnul kvalitu scénáře. Údajně se jedná o temný materiál napsaný s nadšením a opravdovou láskou. V tuhle chvíli se dolaďují detaily a řeší se konečná podoba postavy (estetika). Žádných dalších podrobností o postavě nebo příběhu jsme se samozřejmě nedočkali.

(V galerii jsou komiksové variace Tučňáka, popřípadě jeho vzhled z předchozích hraných zpracování).

Snímek režíruje Matt Reeves a má se odehrávat v době, kdy už je Bruce Wayne nějakou dobu Batmanem a řeší svůj další detektivní případ. Dle neoficiálních zvěstí se má děj odehrávat napříč městem Gotham, který už obývá celá řada klasických Batmanových protivníků. V hlavních rolích vystupují Robert Pattinson, Zoe Kravitz, Paul Dano, Matthew McConaughey, Colin Farrell, Andy Serkis, Jayme LawsonJohn Turturro, Peter Sarsgaard a Jeffrey Wright. Datum premiéry je stanovené na 25. června 2021.

Zdroje: CBM, Collider

Galerie: 11

The Batman: Colin Farrell pro roli Tučňáka ještě změní vzhled | Fandíme filmu The Batman: Colin Farrell pro roli Tučňáka ještě změní vzhled | Fandíme filmu The Batman: Colin Farrell pro roli Tučňáka ještě změní vzhled | Fandíme filmu The Batman: Colin Farrell pro roli Tučňáka ještě změní vzhled | Fandíme filmu The Batman: Colin Farrell pro roli Tučňáka ještě změní vzhled | Fandíme filmu The Batman: Colin Farrell pro roli Tučňáka ještě změní vzhled | Fandíme filmu The Batman: Colin Farrell pro roli Tučňáka ještě změní vzhled | Fandíme filmu The Batman: Colin Farrell pro roli Tučňáka ještě změní vzhled | Fandíme filmu The Batman: Colin Farrell pro roli Tučňáka ještě změní vzhled | Fandíme filmu The Batman: Colin Farrell pro roli Tučňáka ještě změní vzhled | Fandíme filmu The Batman: Colin Farrell pro roli Tučňáka ještě změní vzhled | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest